Rozważania o 4 części

Czwarta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia krwawi" w listopadzie 2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Lepiej nie pisz, bo wejd? potem jak ju? b?dzie t?umaczenie i mog? by? problemy czy co? :-P

zuzu

Post autor: zuzu »

Witam!!! Nie pisa?am im nic o forum bo nie czu?am si? upowa?niona do takiego stwierdzenia,napisa?am tylko jako ich czytelniczka wi?c my?l? ?e jak wi?cej dostan? takich maili to wezm? t? pro?b? pod uwag?.Macie racje ?e taka odpowied? mo?e by? standardowa ale w ilo?ci si?a je?eli kto? czuje tak jak ja to napisanie takiego maila nic nie kosztuje a mo?e co? wskóra? ;-)

natka8

Post autor: natka8 »

Mi to w ogóle wygl?da?o na wiadomo?? automatyczn?. Tak naprawd? nie by?abym pewna czy w ogólne kto? przeczyta? twoj? wiadomo??.....

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Mo?e jak ich by si? zasypa?o, naprawd? zasypa?o, pro?bami, b?aganiami, to mo?e zlitowaliby si? nad nami i dali tego, czego chcemy.
Ale to raczej w?tpliwe mocno jest.

Widzisz Sopie, jaki ten Internet ma?y? :-)
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Je?li chodzi o wydawanie ksi??ek, to bardzo ciekawie napisa?a Nocna Mara na forum Mercy Garage
http://mercythompson.pl/viewtopic.php?p=8687#8687
Warto przeczyta?. Sporo wyja?nia dlaczego i w jaki sposób dzia?aj? wydawnictwa, zw?aszcza w Polsce, w tym Fabryka S?ów.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Nie ma co się łudzić. W roku wydanie zobaczymy dopiero pod koniec stycznia. Chwała więc dla forum.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:26 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Night_Huntress

Post autor: Night_Huntress »

Hej Wam:) mam pytanie. Gdzie mog? znale?? rozdzia?y Magic Bleeds?

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Jeszcze nigdzie. Dopiero si? t?umacz?. Zapraszamy do dyskusji na forum.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Oooo matko, co to ma by?? Tylko t?umaczenia was interesuj??
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Oczywi?cie, ?e nie - interesuje nas te? gra PBF :mrgreen: i dyskusje na forum :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Pewnie tak, ale mo?e jak poczytaj? troch? postów to si? wci?gn?. A tu przecie? mo?na pogada? o tym jakie ksi??ki o Kate ( i nie tylko s? fajne, co nas interesuje itp. Ale widocznie i tak lubi? Kate je?li szukaj? informacji o dalszych ksi??kach.
A na 4 tom warto poczeka?, bo ksi??ka jest naprawd? dobra i wiele wyja?nia. Zreszt?, dla prawdziwego fana nie jest problemem wej?cie na stron? autorów i cho? cz??ciowo zorientowanie si? o czym traktuje. Zach?cam.

Awatar użytkownika
Sophie

AISA pisze:Cytat:

Oczywi?cie, ?e nie - interesuje nas te? gra PBF :mrgreen: i dyskusje na forum :mrgreen:
Kierowa?am to pytanie do najnowszych u?ytkowników. ;-)
Zw?aszcza tych co si? tak dopytywali gdzie s? t?umaczenia.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Może powiem tak. Jak ktoś trafia na forum dopiero teraz to ma ciężki orzech do zgryzienia. Trzeba wiele,wiele godzin spędzić aby przeczytać wszystkie posty. Na początku, trudno określić, które są kluczowe. Mówię z własnego doświadczenia. Kiedy trafiłam na forum true blood nie mogłam się połapać. Była tłumaczona 4 część nieoficjalnie a rozmawiano o ósmej i dziewiątej. Nieodwiedzenie forum przez kilka dni to 1000 nieprzeczytanych postów. Więc wybaczmy początkującym, którzy bardzo często szukają tłumaczeń.
Pewnie Loleczka i tak usunie ten post bo jest nie na temat. Więc postaram się napisać chociaż jedno zdanie na temat. Ja również nie mogę się doczekać na tłumaczenie czwartej części a szczególnie na opis tej kolacji, którą Kate ma przygotować dla Curama.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:28 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sophie

hlukaszuk pisze:Wi?c wybaczmy pocz?tkuj?cy, którzy bardzo cz?sto szukaj? t?umacze?.
Co innego by? na forum tylko dla t?umacze? a co innego po aby si? podzieli? swoimi wra?eniami itd.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Sophie pisze:
hlukaszuk pisze:Więc wybaczmy początkującym, którzy bardzo często szukają tłumaczeń.
Co innego być na forum tylko dla tłumaczeń a co innego po aby się podzielić swoimi wrażeniami itd.
Ale takie właśnie bardzo często są początki. Ktoś trafia na forum bo szuka tłumaczeń, a później się wciąga i zaczyna być jej aktywnym uczestnikiem. Tak jak ja. Też trafiłam na forum bo szukałam tłumaczeń. Obecnie jestem aktywnym uczestnikiem choć może powinnam być bardziej aktywnym.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:30 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Bleeds”