Rozważania o 4 części

Czwarta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia krwawi" w listopadzie 2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

malvada

Rozważania o 4 części

Post autor: malvada »

Wiecie, strasznie męczy mnie czytanie tej książki po angielsku, więc mam nadzieję, że niedługo wydadzą polskie tłumaczenie. :->
Trzecią część jeszcze rozumiałam nawet dobrze, może dlatego, że pierwsze rozdziały czytałam na chomiku, po polsku i wszystkie "nowe nazwy" jakoś sobie tłumaczyłam. (Mam tu na myśli nazwy własne). :oops:

Ale odnosząc się do fabuły...
Uważam, że to, że Kate jest juz z Curranem, nie znaczy, że ich wątek się skończy na tym, że są razem. Na pewno będą w następnych częściach awantury, typu eks dziewczyna Currana ;DD Mam przynajmniej taką nadzieję. 8-)
A w ogóle, to wg mnie Ciocia B będzie z doktorkiem. No i może w końcu pojawi się jakiś szerzej rozwinięty wątek Julie (i kto wie - może Dereka). Bardzo polubiłam ją ze względu na jej inność.
Ciekawi mnie teżco stało się z Grzebykiem i jego żoną... Co zrobi była kochanka Currana, kiedy zobaczy, że jest z eks "prawiedziewczyną" swojego męża? :lol:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez malvada, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Co zrobi była kochanka Currana, kiedy zobaczy, że jest z eks "prawiedziewczyną" swojego męża?
Nie zrozumiałam Twojego pytania. Dlaczego była kochanka Currana - rozumiem, że masz na myśli Myong Wiliams, a eks "prawiedziewczyna to Kate, ale dlaczego one mają być razem?
A może o to, że Curran ma być z Kate - czy o to Ci chodzi, bo jeśli tak, to myślę że Myong odetchnie z ulgą, że nie musi być z z facetem tak dominującym jak Curran.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Czarownica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Chyba o to chodziło :mrgreen: . A mi się wydaje, że to oleje. Chyba, że Grzebyk jej powie, że ma coś zrobić :-/
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 10:51 przez tusia13pl, łącznie zmieniany 1 raz.

malvada

Tak właśnie o to mi chodziło... Sorry, czasem mam problem z szybkim pisaniem tego, co mam na myśli :-D

A swoją drogą to może Curran poprosi Kate o rękę?
Wyobrażacie sobie ja w białej sukni ślubnej z długim welonem? I kwiatami dookoła...
Ja bym chyba pękła ze śmiechu :shock:
Już to sobie wyobrażam 8-)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 10:52 przez malvada, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czarownica

Raczej powie jej, ?e to ona poprosi o ?lub, a potem b?dzie mu dzi?kowa?a ?e on si? zgodzi?. Pewnie b?d? razem, ale w tej bia?ej sukni to nie mog? jej sobie wyobrazi?. Z drugiej strony to ona nosi bielizn? z koronkami i nie ?cina w?osów, ?eby nie zatraci? reszty kobieco?ci I w gruncie rzeczy, jak ju? dziewczyna decyduje si? na ?lub to my?li o tej bia?ej sukni.
A po ?lubie - dzieci. Co mo?e si? urodzi? z takiego zwi??ku - cz?owiek o sile lwa czy zmiennokszta?tny z magiczn? krwi?.?

malvada

dorota7677 pisze:Co mo?e si? urodzi? z takiego zwi??ku - cz?owiek o sile lwa czy zmiennokszta?tny z magiczn? krwi?.?
:mrgreen:

To jest bardzo ciekawe pytanie...
Po??czenie Currana z Kate da nam osobnika o niesamowitej sile i mocy... Kurde, a wydawa?oby si?, ?e nie mo?na mie? mocy o wiele wi?kszej ni? Kate. :shock:

zuzu

Post autor: zuzu »

Witam wszystkich! wracaj?c do poprzednich postów to trzeci tom wychodzi teraz 6 sierpnia ale ja ju? jestem na g?odzie nast?pnych cz??ci :lol:

zuzu

Ci co czytali 4 tom czy mog? mi opisa? reakcje Currana na wie?? czyj? jest córk? Kate a mo?e on jeszcze nie wie :roll:

tusia13pl: Prosz? o nie pisanie postu pod postem i o korzystanie z opcji "edytuj" ;-)
Ostatnio zmieniony 05 sie 2010, 14:59 przez zuzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czarownica

Nie czyta?am niestety 4 cz??ci,, musi troch? poczeka? na swoja kolej. Ale by?am dzisiaj w ksi?garni i sprawdzi?am - jutro ma by? u nich ksi??ka na pó?ce. A przyznam si?, ?e i tak czytam t?umaczenia z chomików - s? szybsze a czasem du?o wierniejsze.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ja te? nie czyta?am 4 cz??ci i nawet za t?umaczenie nie mam si?y si? wzi??. Co? mnie ostatnio odpycha od ksi??ek i filmów. Mo?e to s?o?ce mnie ci?gn? na dwór :-P

zuzu

Ja te? czyta?am ju? 3 cz??? na chomiku :oops: niestety nie znalaz?am przet?umaczonej 4 cz??ci a bardzo bym chcia?a :roll:ale jutro oczywi?cie kupi? ksi??k? zawsze mog? sprawdzi? czy t?umaczenie wszystko dok?adnie odda?o.Wracaj?c do tematu to jak im by si? nie uda?o dopa?? Rolanda to pomy?lcie jak? moc? dysponowa?o by ich dziecko-jej krew i jego si?a.Facet nie mia? by szans :mrgreen:

kuszumai

Post autor: kuszumai »

Skoro Myong tak si? ba?a Currana, to jak teraz mog?aby mie? do nich przys?owiowe "wonty"? To strachliwa kobieta jest...

W?tpi?, ?e b?dzie szansa na dziecko-lwi?tko, poniewa? Kate powiedzia?a (w?a?ciwie pomy?la?a), ?e nie mog?aby by? zmiennokszta?tn?, poniewa? jej krew niszczy bakterie tego patogenu. Chocia? gdyby za?o?y?, ?e krew nie zmiesza si? a? do porodu... *my?li, my?li*

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Może dziecko byłoby (nie)zwykłym człowiekiem? Miałoby krew Kate. A i Curran ma wielką magiczną siłę - w końcu przełamał zaklęcia ochronne Kate, a Bono się nie udało.
Mogłoby nie być zmiennokształtnym, ale posiadać moc i siłę Currana - owszem.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 16:22 przez destrakszyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

zuzu

Witam !!Macie jakie? namiary sk?d mog? ?ci?gn?? 4 tom po angielsku -oczywi?cie.Bo ja mam tylko cz??? :-/ A jestem na g?odzie :-P

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Na chomiku forumowym:
http://chomikuj.pl/Kate_Daniels

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Bleeds”