Strona 1 z 1

: 20 wrz 2013, 10:48
autor: Oksa
Oprócz projektów owianych tajemnicą i nowej książki z serii o Mercy :-) Pati postanowiła na jesień 2014 roku wydać antologię opowiadań ze świata Mercy, która będzie zawierać zarówno stare opowiadania, jak 4-6 nowych. Tytuł brzmi "Shifting Shadows" i najprawdopodobniej jego zawartość będzie uporządkowana chronologicznie. Stąd Pati myśli zacząć od historii poznania Sama i Ariany itd. Z nowości - będzie zawierać opowiadanko o Benie, wspomniane o Samie, Karze (z "Więzów krwi"), może o Asilu, może o Branie - się okaże. :-)

: 21 wrz 2013, 02:01
autor: Kometa
Tak bardzo chcę! :O Poza tym jeśli coś takiego wyjdzie możemy o to molestować fabrykę. O same opowiadanie, pojedynczo było ciężko, gdyż prawa autorskie do nich są powiązane z całymi antologiami w których się ukazały ale tak...

Dobra, wiem, ze fabryka nie jest zbyt bystra jeśli idzie o prędkość wydawania naszych ulubionych serii, ale takiego już mamy naszego wydawcę i myślę, że powinniśmy patrzeć na zasadzie co możemy zrobić, a nie siedzieć i narzekać. Z narzekania jeszcze nic nie wyszło, a z maglowania ich o dany tytuł owszem :)

: 05 kwie 2014, 07:29
autor: Oksa
A więęęęęęęęc... "Shifting Shadows" będzie miało swoją premierę 2 września 2014, a w środku znajdziemy takie oto opowiadania:

Nowe:

“Silver”
“Roses in Winter”
“Redemption”
“Hollow”

oraz wcześniej opublikowane:

“Fairy Gifts”
“Gray”
“Alpha and Omega”
“Seeing Eye”
“The Star of David”
“In Red, with Pearls”

I czyż ta okładka nie jest piękna?

Obrazek

: 05 kwie 2014, 11:41
autor: Kometa
Okładka totalny Czad. I super że wyszła taka antologia - coś takiego będzie można wydać i u nas. Tak wiem że wydawanie mercy idzie fabryce jak krew z nosa, ale ja zamierzam o to im jęczeć aż do skutku.

: 01 lip 2014, 08:45
autor: Oksa
A jakby kto był zainteresowany samym procesem tworzenia tej "czadowej" :-P okładki, to zapraszam do tego linka http://www.muddycolors.blogspot.co.uk/2 ... adows.html

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się pierwotny koncept.