Wrażenia.

Trzecia książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia uderza" w sierpniu 2010.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

aneta91

Post autor: aneta91 »

Ta cz??? Kate Daniels jest po prostu genialna, jestem od niej kompletnie uzale?niona, znajduje sie w niej wszystko co wciaga, skomplikowana akcja, humor, chwile dramatu i szcz??cia kto jej jeszcze nie
przeczyta? ten wiele traci

Kat70

Post autor: Kat70 »

hlukaszuk pisze:Zgadzam si? z Sophie. W rosyjskim s? sami towarzysze. Wybaczcie ale to s?owo ma swój wyd?wi?k i absolutnie nie pasuje do angielskiego. Trzeba by by?o obejrze? kilka filmów przyrodniczych z g?osem Czubówny. Ona jako? tak ?adnie nazywa?a partnerki zwierz?t. Nie pami?tam.
Mo?e samica lub samiczka. To tak ?adnie i erotycznie brzmi je?li chodzi o partnerk? zmiennokszta?tnego. W ksi??kach Bractwo czarnego sztyletu ca?kiem dobrze si? to sprawdza?o, mimo i? dotyczy?o wampirów.

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

To jest moja ulubiona cz???. (jak narazie)Czyta?am ju? chyba ze trzy razy. Najbardziej podoba? mi si? pomys? tego ca?ego turnieju. Du?? zalet? jest te?, ?e ksi??ka jest przezabawna (naprawd? ?mia?am si? do ?ez) i w nie których momentach wzrusza.

Dzi?ki Bogu, ?e Pani Ilona wymy?li?a tak? bohaterk? jak Kate (niezale?na , siln? i inteligentn?) , bo do?? ju? mia?am "sierotek Marysiek".

Kat70

Ale_sandra pisze:Dzi?ki Bogu, ?e Pani Ilona wymy?li?a tak? bohaterk? jak Kate (niezale?na , siln? i inteligentn?) , bo do?? ju? mia?am "sierotek Marysiek".
Nie wiem o których sierotkach mówisz, ale ja w wi?kszo?ci ksi??ek które czytam, spotykam si? w?a?nie z takimi silnymi i niezale?nymi bohaterkami. No chyba ?e s? to ksi??ki typowo dla m?odzie?y, ale przecie? nie mo?na wymaga? od 17-latki aby zbawia?a ?wiat.

Syla83

Post autor: Syla83 »

Cze?? (?eby nie by?o) mam na imi? Sylwia, i mam pytanie
Gdzie znjade t?umaczenie magic bleeds ??

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Syla83 pisze:Cze?? (?eby nie by?o) mam na imi? Sylwia, i mam pytanie
Gdzie znjade t?umaczenie magic bleeds ??
Po pierwsze za krótki post.
Po drugie offtop.
Po trzecie: http://www.katedaniels.fan-dom.pl/viewt ... =2864#2864

;-)

Loleczka: Dzi?ki Zo?ka za wykonanie mojej pracy. Na przysz?o?? jednak zostaw to mnie.

Ale ?e co?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 21:50 przez Sophie, łącznie zmieniany 2 razy.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

dina80

Post autor: dina80 »

hlukaszuk pisze:
dina80 pisze:Wiele si? w tej cz??ci wyja?nia ale my?l? ?e autorka jeszcze nas zaskoczy
Mog?aby? sprecyzowa? co si? wyja?nia bo jako?? nie jarz?? Co si? wyja?nia i w której cz??ci?
Oczywi?cie chodzi?o mi o ojca Kate.I w cz??ci 3 bo w 1 i 2 nie by?o wszystko wyja?nione :-/

Aschi

Post autor: Aschi »

Zgadazm si?, z? to chyba najlepsza cz???. W poprzednich nie wszystko by?o jasne, a ta wprowadza nas bardziej w ?ycie Kate. I relacje Kate-Curran rozwijaj? si? ;) Ogromne brawa za humor, po prostu p?aka?am ze ?miechu przy niektórych scenach. Sama Kate to ciekawa bohaterka i zastanawiam si?, czym nas jeszcze zaskoczy. Mam tylko nadziej?, ?e nie zmieni si? za bardzo w kolejnych cze?ciach i nie "zmi?knie"

naina17

Post autor: naina17 »

Ja to bym si? w?ciek?a gdyby zmi?k?a :evil: I niech tez si? nie uzale?nia od Currana bo mog? si? za?o?y? ?e rozejd? sie jeszcze z dziesi?? razy :-D

Kat70

Mimo waszych obaw, Kate powinna jednak troch? zmi?kn??, co dotyczy te? Currana. Tylko wtedy bowiem spotkaj? si? gdzie? w pó? drogi do dobrego , solidnego zwi?zku.

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

No to dam wam co?, co mnie zastanowi?o:
Curran podkrad? si? do niego od ty?u. Zerkni?cie na W?adc? Bestii kosztow??o mnie ran? na ramieniu.
- Nie! - warkn??am.
Curran pochwyci? golema w nied?wiedzi u?cisk, próbuj?c zmia?d?y? mu krta?. B?ysn?? metal i srebrne kolce wyros?y z pleców golema, wbi?y si? w tors Currana, przyszpilaj?c go.
(...)
Przede mn? sta? ju? nie potwór, ale W?adca Bestii w cz?owieczej formie. Tors usiany mia? czarnymi plamami w miejscach, gdzie wbi?y si? kolce.
Curran usiad? na pod?odze, racz?c mnie widokiem swojego muskularnego grzbietu. No ?adnie.
(...)
Rany zasklepia?y si?, mi??nie i skóra zrasta?y. Wsta?am, zmoczy?am r?cznik i wyrat?am Curranowi plecy.
No to w ko?cu tors czy plecki?? :-D Zastanawiam si? nad tym od d?u?szego czasu i nie mog? tego rozgry??, a to takie szalenie nurtuj?ce jest. :-P
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Sophie

No to w ko?cu tors czy plecki??
Wesz, ?e te? to zauwa?y?am. I te? nie mam poj?cia co. A mo?e go na wylot przeku?o... Chocia? nie, wtedy by nie ?y?...

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

destrakszyn pisze:No to w ko?cu tors czy plecki?? :-D Zastanawiam si? nad tym od d?u?szego czasu i nie mog? tego rozgry??, a to takie szalenie nurtuj?ce jest. :-P
Mo?e to tak , ?e te kolce wbi?y si? w tors (czytaj klat? :-P ), u?ama?y si? i organizm Currana wydali? je drug? stron? czyli od plecków??
EDIT
To jest dobre pytanie do Ilony czy to by?o zamierzone czy jest to przek?amanie w t?umaczeniu jakie? albo co?...

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

To jest dobre pytanie do Ilony czy to by?o zamierzone czy jest to przek?amanie w t?umaczeniu jakie? albo co?...
My?l?, ?e raczej pomy?ka autorów. ;-) Chyba, ?e mamy a? tak beznadziejnych t?umaczy w Fabryce (nie to co my, ha! :-P).
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Sophie

destrakszyn pisze:My?l?, ?e raczej pomy?ka autorów. ;-) Chyba, ?e mamy a? tak beznadziejnych t?umaczy w Fabryce (nie to co my, ha! :-P ).
No nie wiem czy oni mogliby by? tak beznadziejni ?eby pomyli? "chest" z "back". No b?agam, to jest wiedza podstawowa... Za to my odwalamy kawa? dobrej roboty ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Strikes”