Pierwsze wrażenia...

Druga książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia parzy" w marcu 2010.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

natka8

Pierwsze wrażenia...

Post autor: natka8 »

Czyli tak jak w temacie pierwsze wra?enia po przeczytaniu ksi??ki :)

Po przeczytaniu poprzedniej cz??ci musia?am si?gn?? po nast?pn? . Ksi??ka nie rozczarowa?a mnie, a wr?cz odwrotnie by?am mile zaskoczona... Ba?am si?, ?e zaczn? robi? tasiemca z niezawodnej Kate co zawsze da rad?, a ca?? reszt? g??boko ma, ale ( na szcz??cie) ksi??ka dalej mia?a aur? tajemniczo?ci... Nie wszystkie jej sekrety zosta?y do ko?ca powiedziane i sytuacje emocjonalne nie do ko?ca wyt?umaczone.... Lubi? czyta? ksi??k?, w której nie sposób domy?li? si? co b?dzie dalej...
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 12:36 przez natka8, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

natka8 pisze:Lubi? czyta? ksi??k?, w której nie sposób domy?li? si? co b?dzie dalej...
Ja mam tak samo xD Kocham tajemnice.
Co prawda wielu rzeczy mo?na si? domy?la?, no ale w ko?cu nie jeste?my tych rzeczy pewni.
Ja jak tylko zobaczy?am, ?e ju? przysz?a do mojej ksi?garni, zgarn??am mam? z miasta bo "ja musz? gdzie? pój?? i ty idziesz ze mn?" po czym wkopa?am j?, ?eby mi po?yczy?a po?ow? ceny. Po prostu nie mog?am czeka?!
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

?wietna ksi??ka, cho? niektóre momenty mi umyka?y i mam wra?enie, ?e du?o tego :-P

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ju? tak mam, ?e jak zaczynam czyta? jaki? cykl to musz? go sko?czy?. wi?c jak tylko wysz?a tam ksi??ka zaraz po ni? si?gn??am. Pierwsza cz??? bardzo mi si? podoba?a , ale ba?am si? ?e druga b?dzie gorsza - cz?sto tak si? zdarza. A tu - niespodzianka. Wcale nie jest gorsza. Wci?gn??a mnie i jeszcze bardziej rozbudzi?a moj? ciekawo?? co b?dzie dalej. I tak teraz czekam na kolejne cz??ci.

Anthien

Post autor: Anthien »

Także zastanawiałam się czy książka dorówna 1 części czy może będzie lepsza. I jak się okazało, książka jest świetna. Od samego początku coś się dzieje, a i bohaterowie nie stracili poczucia humoru. Sporo wyjaśnia się w trakcie czytania, tak że nie mogę się doczekać 3 części :-D
Ostatnio zmieniony 31 sie 2011, 22:43 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

My?l?, ?e z ka?dym cyklem jest podobnie. Kiedy wychodz? kolejne tomy zastanawiamy si? czy b?dzie równe dobry a mo?e zupe?nie nieudany. Na szcz??cie nasz ma??e?ski duet spisa? si? rewelacyjnie i dostali?my ?wietn? kontynuacj? pierwszego tomu.
Nothing is true. Everything is permitted.

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Pozytywnie zaskoczona , my?la?am ze jednak b?dzie si? to z pocz?tku troch? ci?gn??o. Ale mi?e zaskoczenie.Ksi??ka trzyma poziom nawet dosy? wysoki i pytanie si? nasuwa czy 3 cz??? utrzyma ten poziom. Pierwsza akcja mie? ciastko i zje?? ciastko :lol: rewelacyjne rozwi?zanie problemu transportu. potem ci?g?e rozwijanie akcji i nie zapominajmy o uczuciach. Chocia? Kate wygl?da na super tward? babk? to ma tak?e odruchy cz?owiecze :mrgreen: . Po??czenie wojowniczki ale tez samarytanki super pomys?.

zuzu

Post autor: zuzu »

Coraz wi?cej ksi??ek w empiku to s? w?a?nie serie a ja tak jak poprzedniczki na forum je?eli pokocham ksi??k? to musz? mie? wszystkie tomy :-P Najcz??ciej potem "zara?am" córk? i mam z kim dyskutowa? o niuansach na bie??co :mrgreen:Wi?c bardzo si? Ciesz? ?e na tym forum jestem.Wracaj?c do tematu-Kate jest siln? wojowniczk? ale ma te? wielkie serce i dla przyjació? zrobi wszystko.Ojciec próbowa? zrobi? z niej tward? i odpychaj?c? ale sam by? niekonsekwentny i dzi?ki temu ona jest wspania?a :mrgreen: jednym s?owem brawo dla autorki za tak? posta? i oby dalsze cz??ci tak zachwyca?y

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Na ca?e szcz??cie w porównaniu ze swoj? poprzedniczka ta cz??? nie okaza?a si? gorsza. Mog?abym nawet rzec, ?e ta podoba?a mi si? bardziej. B?d? po prostu po przeczytaniu pierwszej, wiedz?c o tym, ?e s? dalsze, musia?am od razu po nie si?gn??.
Ale pewnie trafi?a w mój gust bardziej gdy? zahacza o mitologi?. Ponadto w ta cz??? rzuca troch? ?wiat?a na tajemnice przedstawione a nie wyja?nione w pierwszej ksi??ce.
Dlatego te? zaraz siadam do lektury 3 cz??ci i mam nadziej?, i? si? nie rozczaruj? :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: kara663 »

Na drugi tom rzuciłam się jak na szklankę wody na pustyni po kilku dniach wędrówki :mrgreen: Czytałam z zapartym tchem i przerzucałam kartki tak szybko że aż dziw że się nie pozapalały :lol: Akcja się ciągle rozkręca i po przeczytaniu, książka pozostawia jeszcze większy niedosyt niż przed przeczytaniem jej.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 01:10 przez kara663, łącznie zmieniany 1 raz.
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

monika78

Post autor: monika78 »

Mia?am to szcz??cie ?e, drugi tom czyta?am zaraz po pierwszym. Ca?y czas mia?am nadziej? ?e, wreszcie do czego? dojdzie mi?dzy Kate a W?adc? Bestii, ale tylko sypa?y si? iskry. Kiedy dowiedzia?am si? ?e, ma by? siedem tomów , to stwierdzi?am ?e, jeszcze troch? poczekamy na gor?cy romans. Ale za to poznajemy lepiej charaktery bohaterów.

blackberry

Post autor: blackberry »

Mnie zaciekawi? opis z ok?adki. Pierwsza cz??? bardzo mi si? podoba?a, ale nie czeka?am z niecierpliwo?ci? na przeczytanie drugiej. W ka?dym b?d? razie jak sko?czy?am Magia Parzy, przegl?dn??am ok?adki z kolejnych cz??ci ?eby sprawdzi? czy jest na nich lew :lol:

Crystal

Post autor: Crystal »

No ja tak pierwszy tom to czyta?am z nudów na wakacjach , bo go wcze?niej zapisa?am na laptopie . Kiedy go sko?czy?am to tak mi si? spodoba? , ?e ju? chcia?am czyta? drugi , ale oczywi?cie tam nie by?o internetu , ani bibliotek ( A to by? 3 dzie? wczasów ) , wi?c musia?am czeka? ca?e 2 tygodnie na 2 cz??? , wi?c kiedy wreszcie j? dorwa?am to w jeden wieczór przeczyta?am :mrgreen: Ale osobi?cie to podoba?a mi si? bardziej pierwsza cz??? . Chocia? druga te? by?a super . Koniec by? jednak najsmutniejszy :( Ale jednego czego nie rozumiem to intencji Kate , kiedy chcia?a te 15 sekund . Po co one jej by?y ? Przeciwnicy przecie? tylko ukl?kli , nic wi?cej ... Chyba, ?e znowu co? ?le przeczyta?am ...

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Hm, my?l?, ?e te pi?tna?cie sekund by?o jej potrzebne, ?eby wp?dzi? si? w jaki? osobliwy stan - stan walki, czy czego?. Tak, ?eby Curran nie móg? jej powstrzyma?, bo pociacha?aby go na kawa?ki. Przecie? chcia?a wzi?? udzia? w bitwie, a W?adca Bestii jej zabroni?, czy? nie?
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Crystal

Post autor: Crystal »

No có? mo?e racja , ale jak ja to czyta?am to wydawa?o mi si? ,?e jest to troch? dziwne . Spodziewa?am si? , ?e oan pokona ich wszystkich a tu .. nic. Tylko padli na kolana . Ale potem sprawy potoczy?y si? ca?kiem inaczej i by?o ju? dobrze .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Burns”