Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

Archiwum / Śmietnik - Książki do zdobycia!

Kometa - 2011-09-08, 02:26
Temat postu: Książki do zdobycia!
Moi mili forumowicze, szykujemy się do konkursu w którym do zdobycia będą książki "Na Krawędzi" autorstwa Ilony Andrews, ale nie tylko! Trzy pierwsze miejsca mogą liczyć na kilka dodatkowych książek. Pytanie do was - jakich?

W temacie umieściłam ankietę gdzie są propozycje nagród (wszystko jednak może jeszcze ulec zmianie. To wstępne rozpoznanie) . Wam pozostaje zagłosować (możecie wybrać dwie opcje). Ta propozycja która bierze najwięcej głosów będzie rozpatrywana jako dodatek do "Na Krawędzi".

Książki w swej hojności rozda wam Fabryka Słów zatem w grę wchodzą tylko fabryczne tytuł, gdybyście zaznaczyli opcje "Inne".

Poza tym, ci którym nie uda się zdobyć książek w konkursie, wciąż mają na nie szansę. Aktywni forumowicze będą nagradzani, a aktywność swą przejawiać winni w konkretny sposób. Ten kto prześle na moje PW najwięcej recenzji fabrycznych tytułów (zaznaczam jednak że mówimy tu o recenzjach dobrej jakości, które trafią na stronę Gavran) ma szanse otrzymać książkę.

Zatem głosujcie i piszcie recenzje.

Kometa - 2011-09-08, 12:17

Aj gafę strzeliłam! Napisałam w ankiecie że zestaw czterech tomów serii Kate, tymczasem chodzi o trzy. Bardzo was za to przepraszam!
hlukaszuk - 2011-09-08, 12:22

Nic nie szkodzi. Większą połową dysonuję. Pozostałe mnie nie interesują. A najważniejsze to brak mi warsztatu literackiego, talentu, no tego czegoś... :-/