Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

Karty ID Postaci serii Mercy Thompson - Temat antykryzysowy dla zleceniobiorcˇw kart ID.

Kometa - 2010-02-14, 15:19

Uwaga - Loleczka musia┬?a si?? niestety wycofa?? z robienia kart ID. To oznacza, ┬?e u Wilko┬?ak??w i Nieludzi zwolni┬?y si?? postacie do wzi??cia - Kto pierwszy ten lepszy ;)

Ponawiam tak┬?e swoje pytanie na kt??re nie dosta┬?am odpowiedzi:

Cytat:
do wojowniczki i kresi - czy dogada┬?y┬?cie si?? jako┬? w sprawie Leah czy zdajecie si?? na mnie w kwestii rozs┬?dzenia? Bo zauwa┬?y┬?am ┬?e z postu zaklepuj┬?cego wojowniczki znikn┬? wpisy o Leah. A karta zrobiona przez kresi?? czeka na akcepta. I nie wiem czy ma czeka?? a┬? wojowniczka zamie┬?cie swoj┬?, czy mo┬?e mog?? j┬? ju┬? wydzieli??.

Informuj?? tak┬?e, ┬?e obecnie czekaj┬?ce na akcepta karty ID jeszcze troch?? poczekaj┬? - do ko??ca tego miesi┬?ca. Chc?? ┬?eby zatwierdzanie ich by┬?o sprz??┬?one z pojawianiem si?? miesi??cznego zestawienia Waszych Punkt??w Zas┬?ug. Akceptowanie ich r??wnocze┬?nie z tworzeniem nowego rankingu b??dzie dla mnie ┬?atwiejsze. Szybciej i sprawniej policz?? Wasze punkty. Zatem bardzo was prosz?? o cierpliwo┬??? ;)

Kometa - 2010-05-18, 22:32

Porz┬?dki robi??.

Prosz?? ┬?eby┬?cie sprawdzili czy dobrze obliczy┬?am wasze punkty zas┬?ug, oraz czy dobrze podlinkowa┬?am i podpisa┬?am postacie na listach wilko┬?ak??w i wampir??w. Nielud┬?mi zajm?? si?? lada dzie??.

Zresetowaniu ulegn┬? wasze "zaklepywania", bo ju┬? si?? w tym pogubi┬?am. Prosz?? Was ┬?eby┬?cie od tej pory zaklepywali sobie po jednej postaci i dopiero kiedy oddacie jej kart?? do zatwierdzenia zaklepywali sobie kolejn┬?. Bardzo by mi to u┬?atwi┬?o ┬?ycie :)

Jest konkurs na kart?? Mercy: http://mercythompson.pl/viewtopic.php?p=5884#5884

Kresia bardzo prosz?? ┬?eby┬? zaj??┬?a si?? widokiem kart wampir??w.

Kometa - 2010-07-10, 23:35

Informuj?? ze konkurs na kart?? Mercy wgra┬?a Hazaja (sic! znowu! czy┬?by narodzi┬? nam si?? konkursowy wymiatacz?), ale Loleczka r??wnie┬? za samo stani??cie do rywalizacji dosta┬?a punkcik. Uaktualni┬?am ranking - prosz?? zainteresowanych ┬?eby sprawdzili czy dobrze wszystko podopisywa┬?am.

wi??kszo┬??? dzia┬???w powoli wyczerpuje si?? z postaci, na dniach mam nadzieje otworzy?? te z Lud┬?mi i Innymi, ┬?eby┬?cie mieli zaj??cie ;)

Mam te┬? punkty do rozdania za p??┬?darmo - mianowicie chodzi o poprawianie ju┬? istniej┬?cych kart ID i aktualizowanie ich (wkr??tce wychodzi Iron Kissed na polskim rynku). Jeszcze nie wymysli┬?am systemu jak to sprawnie przeprowadzi??, ale licz?? ┬?e mo┬?e b??dziecie mie?? jakie┬? sugestie ;)

Chyba tyle na chwil?? obecn┬?.