Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

O nas - Przedstawiamy siŕ

Kometa - 2009-09-12, 14:07
Temat postu: Przedstawiamy siŕ
Postanowi│am to jako usystematyzowaŠ, ┐eby nie zrobi│ siŕ ba│agan. Bŕdziemy siŕ tu wpisywaŠ wed│ug poni┐szego szablonu. OczywiÂcie nie trzeba wpisywaŠ wszystkich danych, nikt tu nikogo nie zmusza.

Nick: Kometa

Imiŕ: Karolina

Kilka s│ˇw o sobie: Jak widaŠ, bŕdŕ pe│niŠ na tym forum zacn▒ rolŕ Administratora. I bardzo mi mi│o powitaŠ wszystkich nowych userˇw tego forum, choŠ z niektˇrymi ju┐ siŕ troszkŕ znam ;)
Ja, jako ja, ┐adn▒ atrakcj▒ nie jestem. Zwyczajnie jestem z tych moli ksi▒┐kowych, ktˇre lubi▒ wpychaŠ swoj▒ pasjŕ innym. Jako osoba bywam doŠ wybuchowa i czŕsto najpierw mˇwiŕ, a potem myÂlŕ, zwykle ma to op│akane skutki. Jestem raczej przyja╝nie nastawiona do ludzi i staram siŕ nie przejawiaŠ uprzedze˝. Gorzej jak mi kto zajdzie za skˇrŕ. Robiŕ siŕ wtedy opryskliwa :)
Na chwilŕ obecn▒ siŕ nie uczŕ, a pracujŕ. W empiku, jak na mola ksi▒┐kowego przysta│o. Planujŕ jednak podj▒Š dalsz▒ edukacjŕ, bo jak do tej pory mam za sob▒ jedynie liceum ogˇlnokszta│c▒ce. Z drugiej strony nie Âpieszy mi siŕ, bo ci▒gle nie wiem co naprawdŕ bym chcia│a w ┐yciu robiŠ.

Zainteresowania: Bardzo rˇ┐ne i jest ich bardzo wiele. G│ˇwnie ksi▒┐ki oczywiÂcie, uwielbiam fantastykŕ i krymina│y, ale nie pogardzŕ dobrym obyczajem :) Do moich ulubionych autorˇw nale┐y zaliczyŠ Chmielewsk▒, Palahniuka, oczywiÂcie Briggs oraz Ăwieka i Ziemia˝skiego. Ceniŕ te┐ poczciwego Sapkowskiego jak chyba ka┐dy fan gatunku :)
Jestem te┐ jednym z tych Âwirˇw szalej▒cych na punkcie japo˝skiego komiksu i animacji czyli mangi i anime, choŠ z wiekiem mi chyba trochŕ przesz│o. Zaczytujŕ siŕ g│ˇwnie w dzie│ach Kaori Yuki (Angel Sanctuary; ubˇstwiam kobietŕ!). Do moich ulubionych tytu│ˇw innych mangakˇw nale┐y zaliczyŠ Nanŕ, Paradise Kiss, Battle Angel Alita oraz Death Note.
Muzyki s│ucham rˇ┐nej, choŠ najbli┐szy memu sercu jest rock oraz muzyka alternatywna. Do moich ulubionych wykonawcˇw nale┐y zaliczyŠ Placebo, Three Days Grace, The Prodigy, Marilyn Manson oraz Mindless Self Indulgence. Z polskich ceniŕ Hey, Republikŕ, Oddzia│ Zamkniŕty, T.Love oraz Kult z Kazikiem.
Kiedy du┐o rysowa│am, na dzie˝ dzisiejszy zapa│ mˇj opad│ i to bardzo nisko, ale myÂlŕ, ┐e jeszcze trochŕ zmys│u plastycznego mam. Za to wci▒┐ lubiŕ pisaŠ, niestety g│ˇwnie do szuflady.

To chyba tyle o mnie, teraz kolej na Was : )

Tula - 2009-09-12, 15:23

Nick: Tula

Imi??: Anna

O sobie:Co prawda nie lubi?? pisa?? o sobie,ale co tam :P W tej chwili zajmuj?? si?? moj┬? c??reczk┬? wi??c siedz?? w domu.Zabijam czas spacerami,czytaniem ksi┬?┬?ek i siedzeniem na necie Wink
Jestem osoba raczej cierpliw┬? i ci??┬?ko wyprowadzi?? mnie z r??wnowagi,je┬?li jednak do tego dojdzie robi?? si?? nie mi┬?a i zawzi??ta.Po za tym potrafi?? zachowa?? zimn┬? krew w wielu ci??┬?kich sytuacjach a stres dzia┬?a na mnie mobilizuj┬?co :-D

Zainteresowania:Oczywi┬?cie czytanie ksi┬?┬?ek,lubi?? s┬?ucha?? muzyki,nie mam jakiej┬? ulubionej.Uwielbiam zajmowa?? si?? zwierz??tami,kiedy┬? chcia┬?am zosta?? weterynarzem.Lubie te┬? gimnastyk??,jazd?? na rowerze,sporty tylko nie te dru┬?ynowe bo kiepsko w nich si?? sprawdzam.

Anonymous - 2009-09-12, 17:24

Nick: @lma

Imi??: Ania

O sobie: Ci??┬?ko tak o sobie pisa??... Ale my┬?l??, ┬?e jestem sympatyczn┬?, mi┬?┬? i optymistyczn┬? dziewczyn┬? a do tego niezwykle skromn┬?... bla bla bla... Bywam te┬? niemi┬?a, zw┬?aszcza jak co┬? idzie nie po mojej my┬?li i wybuchowa.
Obecnie studiuj?? na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Ekonomicznym - Ekonomi??. Jestem ju┬? na ostatnim roku. Pisz?? prac?? magistersk┬?, a mo┬?e raczej staram si?? pisa??...

Zainteresowania: Turystyka :) Swojego czasu chcia┬?am studiowa?? turystyk??, ale co┬? nie wysz┬?o. Ksi┬?┬?ki fantastyczne, romans, horror, krymina┬? - og??lnie wszystkie ksi┬?┬?ki o ciekawej fabule.

Ilir - 2009-09-12, 19:20

Nick: Ir'il a tak na prawd?? Michael Il'ir

Imi??: Micha┬?, mo┬?na Misiek

O mnie: W kilku s┬?owach? My┬?l??, ┬?e ksi┬?┬?ki by nie starczy┬?o na mnie. A czemu? Jak ka┬?dy cz┬?owiek, potrafi?? by?? tak zmienny... No ale napisz?? o faktach. Upierdliwy, wolno my┬?l??, zrz??dliwy, marudz??, z┬?o┬?liwy, czasem niepotrzebnie panikuje, 'olewator'... No tak. Nie umiem pisa?? o sobie. Czemu? Trudno by?? obiektywnym. Ja tej zdolno┬?ci nie posiadam.

Zainteresowania:
Ksi┬?┬?ki, od pewnego czasu tylko ksi┬?┬?ki. A zacz┬?┬?em od Sagi o Ludziach Lodu, Margit Sandemo, i po 47 tomach zacz┬?┬?em czyta?? ksi┬?┬?ki fantastyczne. Pomaga mi troch?? Kometa :-P Jestem z zawodu fotografem tak wi??c jest to te┬? moim zainteresowaniem. Muzyka wszelkiego rodzaju, wa┬?ne by wpada┬?a w ucho (oczywi┬?cie 'disco z pola' odpada). Troch?? informatyki, troch?? filmu.

s.mapet - 2009-09-13, 08:14

Nick: s.mapet

Imi??: Ola

O sobie: C??┬? mog┬?abym rzec. Kometa uczyni┬?a mnie drugim administratorem tego forum. Wi??kszo┬??? os??b zapewne b??dzie mog┬?a mnie kojarzy?? z innego forum, gdzie jestem dost??pna pod tym samym nickiem. Jestem niezwykle emocjonalna, wi??c najpierw robi??, a potem zasadniczo my┬?le. Obecnie ucz?? si?? w VI LO w Kielcach, skazuj┬?c si?? tym samym na wygnanie z domu. Zdarza mi si?? wybra?? ksi┬?┬?k??, zamiast spotkania z lud┬?mi, a jak ju┬? co┬? to tylko w starym, sprawdzonym gronie, gdzie mamy pe┬?n┬? dyskrecj??. Zwykle staram si?? by?? mi┬?a i pomocna, ale jak co┬? wkurzy lub zirytuje potrafi?? by?? bardzo nieprzyjemna. W przysz┬?o┬?ci planuje zosta?? psychologiem.

Zaintersowania:
- ksi┬?┬?ki (Intruz, Saga M.T., Kwiat Wschodu, Duma i Uprzedzenie, Pokuta)
- muzyka (Chris Cornell, Coldplay, Hey, Alicia Keys, T.Love, Myslovitz, Ayo)
- fotografia (g┬???wnie makro)
- pisanie (ff, ale i wytwory mojej chorej wyobra┬?ni)
- psychologia
- film (Duma i Uprzedzenie, Pokuta, Tomb Rider, Maria Antonina, Lektor)
i du┬?o tego jeszcze jest

Anonymous - 2009-09-15, 08:38

Nick: Gobur

Imi??: Miko┬?aj

Kilka s┬???w o sobie: Wi??c co mog?? powiedzie?? o sobie, dzieci??stwo sp??dzi┬?em na w┬???czeniu si?? po ca┬?ym ┬?wiecie, szko┬?y ko??czy┬?em w Polsce, studia w USA (bo polski lekarz w szkole lotniczej stwierdzi┬? ┬?e si?? nie nadaj?? na pilota :lol: ), mieszkam w stanach ju┬? 14 lat z przerwami, latam na ┬?mig┬?owcach w USMC i zwiedzam dziury kt??rych nie odwiedza┬?em w dzieci??stwie... Poza tym od 6 lat ┬?onaty, 4 dzieci i tak dalej... :D

Zainteresowania: Wiele r??┬?norakich, najwa┬?niejsze to szybowce, jazda konna i fantastyka w dowolnej formie, jestem z tych co nie usiedz┬? d┬?ugo w jednym miejscu, ku przera┬?eniu mojej rodziny... :twisted:

Anonymous - 2009-10-16, 22:43

Wiem, ┬?e nie po kolei to robi?? (najpierw pisze posty potem si?? przedstawiam) ale dopiero teraz zauwa┬?y┬?am ten temat :oops:
Nick: Lily
Imi??: Dagmara
Rocznik: 92
Lokalizacja Pozna??
Kilka s┬???w o sobie: oj to b??dzie ci??┬?ko :-? aktualnie m??cz?? si?? w drugiej klasie w LO i .....nie wiem co jeszcze, strasznie ci??┬?ko jest pisa?? o sobie :-|
Zainteresowania ksi┬?┬?ki, przede wszystkim fantasy, taniec

:mrgreen: no to by by┬?o na tyle ;-) ale┬? si?? rozpisa┬?am <lol>

WereWolf - 2009-10-27, 22:34

Nick: WereWolf
Imi?? : Ewelina
Rocznik : 1986
Kilka s┬???w o sobie : Nobody is perfect. My name is nobody
Zainteresowania: Ksi┬?┬?ki, muzyka, fotografia.

Anonymous - 2009-10-28, 16:23

Zirael05 napisa│/a:
mo┬?e kto┬? zarzuci jakimi┬? fajnymi tytu┬?ami :?: :->

http://mercythompson.cba.pl/viewforum.php?f=17 albo http://mercythompson.cba.pl/viewforum.php?f=23 :mrgreen:

Anonymous - 2009-11-13, 22:02

Nick: Paramox22
Imi??: Aleksandra
Kilka s┬???w o sobie: Szalona ze mnie os??bka, optymistka.
Zainteresowania: Ksi┬?┬?ki (ulubione: "Wojny ┬?wiata Wynurzonego", "Wampiry z Morganville", "Seria o Sookie") film, muzyka ;-)

tusia13pl - 2009-12-01, 12:10

Nick: tusia13pl
Imi??: Marta
Kilka s┬???w o sobie: Jestem jaka jestem czyli pe┬?na sprzeczno┬?ci, jak to kobieta.
Zainteresowania: filmy i ksi┬?┬?ki (oba w ka┬?dych ilo┬?ciach :mrgreen: ) ostatnio ju┬? niestety ma┬?o obu :-( . Przeczyta┬?am i obejrza┬?am ju┬? wi??kszo┬??? tego co mnie interesuj??. Szukam wi??cej :-)

Anne - 2009-12-01, 15:45

Nick: Anne

Imi??: Aneta

Kilka s┬???w o sobie: Studiuje architektur?? kt??ra mnie ju┬? nudzi i mam ochot?? ja rzuci?? i zaj┬??? si?? rysowaniem mojego komiksu. Jestem osoba kt??ra lubi stawia?? na swoim i uwielbia mie?? racj??. Poza tym nie przepadam z lud┬?mi przez co mam nieliczne grono znajomych. Jestem marzycielem i samotnikiem.

Zainteresowania: Od 10 lat jestem wiernym kibicem siatk??wki. Kiedy┬? sama gra┬?am ale rzuci┬?am poniewa┬? postawi┬?am na co┬? innego. Uwielbiam czyta?? ksi┬?┬?ki przewa┬?nie horrory, fantastyk?? a tak┬?e thrillery medyczne. Moimi ulubionymi autorami s┬? : Anne Bishop kt??ra zaczarowa┬?a mnie Trylogi┬? Czarnych Kamieni, Robin Cook, Michael Palmer, Tess Gerritsen czyli mistrzowie Thrillera medycznego a tak┬?e Brian Lumley kt??ry stworzy┬? Nekroskopa. Oczywi┬?cie mog┬?abym wymieni?? jeszcze wielu ale ogranicz?? si?? do tych kilku.
Poza tym w wolnym czasie lubi?? zagra?? sobie w jak┬?┬? gr?? na PC. Moim faworytem od wielu lat jest Resident Evil kt??ry sta┬? si?? czym┬? w rodzaju obsesji. Idealne oderwanie od rzeczywisto┬?ci.
Przez ostatnie 3 lata szlifowa┬?am si?? r??wnie┬? w rysunku. Zajmuj?? si?? przewa┬?nie portretami oraz swoim komiksem kt??ry mam nadziej?? kiedy┬? zostanie uko??czony.

Rubi - 2009-12-02, 02:09

Ale┬? ja jestem sp??┬?niona w tym temacie

Nick: Rubi
Imi??: Ewa

O sobie: ??wier?? Koreanka, wychowana w Polsce (stety/niestety). Wielka marzycielka planuj┬?ca wycieczk?? do Japonii i Korei.
Zainteresowania zawodowe matematyka.
Zainteresowania czysto prywatne: ksi┬?┬?ki wszystkie w kt??rych co┬? si?? dzieje. Historia i kultura Azji wschodniej. Fotografia. Rzeczywisto┬??? w Korei.

Saga - 2009-12-02, 19:46

Nick: Saga
Imi??: Agnieszka
Wiek rocznik 90
O sobie: studentka, marzycielka, optymistka. Domatorka, ponad wszystko ceni┬?ca sobie towarzystwo rodziny i przyjaci??┬?.

Raczej bezkonfliktowa, raczej kole┬?e??ska, do momentu, a┬? kto┬? mi podpadnie, w??wczas wredna i z┬?o┬?liwa do granic.

Zainteresowania: Przede wszystkim ksi┬?┬?ki (fantastyczne, historyczne, romans), znaczn┬? cze┬??? mojego wolnego czasu sp??dzam albo na wyszukiwaniu albo na czytaniu ksi┬?┬?ek, a poza tym troch?? rysuje i uwielbiam w??dr??wki po g??rach.

Anonymous - 2009-12-28, 01:01

Nick:Go┬?sia

Imi??:Gosia

Rocznik: 93

Kilka s┬???w o sobie: Chodz?? do 1 klasy bio-chemu tak wi??c mam du┬?o nauki. Je┬?eli chodzi o zainteresowania to oczywi┬?cie czytanie ksi┬?┬?ek, rysunek(kocham chocia┬? moje prace mi si?? nie podobaj┬?) oczywi┬?cie muzyka
(uwielbiam :mrgreen: ) i sport (pi┬?ka no┬?na i siatk??wka ). Jestem totalnie roztrzepana , ci┬?gle wszystkiego zapominam i og??lnie jestem pozytywnie zakr??cona. W ksi┬?┬?kach gustuje r??┬?nie podobnie jak w muzyce. Lubi?? r??┬?ne style , gatunki zale┬?y, co w danej chwili mi si?? podoba. Z ksi┬?┬?ek nienawidze harlekin??w(tak to si?? pisze??) a z muzyki nie mog?? ┬?cierpie?? jazzu. Za to uwielbiam fantastyk??, niekt??re romanse, horrory . Uwielbiam rocka, troch?? popu a nawet zdarza si?? ┬?e s┬?ucham klasyki :-P Tak wi??c jak wida?? jest we mnie troch?? sprzeczno┬?ci.. wszystko zale┬?y od humoru jaki mam w danym czasie :-P