Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

Fanwork Zone - [img] - Anne - rysunki

Tula - 2011-01-16, 22:00

Chyba ostatni zbytnio Wam pofolgowa┬?am, bo np. na tej stronie na siedem post??w jest trzy nie zgodne z regulaminem.
Mo┬?ecie bardziej rozwin┬??? wypowiedzi na temat rysunk??w Anne

Anonymous - 2011-01-19, 19:52

Anne tw??j rysunek jest cudny! Niesamowicie przedstawi┬?a┬? posta??. Zupe┬?nie jakby to by┬?o zdj??cie. Je┬?li mo┬?esz to rysuj jak najwi??cej, bo z ch??ci┬? zobacz?? twoje nast??pne dzie┬?a ;-) Teraz Santos ma konkurencj??, wi??c jak jego ok┬?adki b??d┬? za drogie, to TY powinna┬? je stworzy?? :mrgreen:
Kometa - 2011-01-19, 21:58

Anne, za przeproszeniem rozpierdala mnie twoje cieniowanie. Ju? wcze?niejsze prace by?y pod tym wzgl?dem powalaj?ce, ale Jared to mistrzostwo ?wiata. Ch?tnie jednak zobaczy?abym te? co? w kolorze w twoim wykonaniu - mog? na to liczy?? Jestem ciekawa czy rˇwnie fenomenalnie bawisz si? cieniami przy kolorowych rysunkach.

Tak ci zazdroszcz?! I teraz ju? serio nie masz wyj?cia, je?li kiedy? b?d? mia?a co? wydawa? TY robisz ok?adk? ;)

Anonymous - 2011-01-20, 15:31

nie mogŕ wyjŠ z podziwu a kole┐anka a┐ zaczŕ│a siŕ przygl▒daŠ, bo by│a pewna ┐e to jest zdjŕcie. Nic wiŕcej (fachowego) nie napiszŕ bo po prostu siŕ nie znam, ale naprawdŕ twoje prace s▒ cudne.
Anne - 2011-01-20, 18:27

Kolorem bawi? si? na zaj?ciach i s? to prace formatu A2, B2 i nie jestem wstanie ich pokaza? poniewa? nie osiadam dobrego aparatu ktˇry uchwyci?by detale pracy. Naskrobi? co? w kolorze ale dopiero po sesji i kiedy zrealizuj? ma?e zamˇwienie :mrgreen:

Bardzo mnie cieszy, ?e podoba wam si? mˇj Jared. Troszk? si? nad nim nam?czy?am i nie by?am do ko?ca pewna czy efekt ko?cowy b?dzie zadowalaj?cy.

Tak dla pewno?ci skopiowa?am swojego posta z Mercy :D i doda?am rˇwnie? tutaj.

Anonymous - 2011-01-22, 15:05

Jared wygl┬?da jak zdj??cie przerobione na rysunek (w jakim┬? programie to sz┬?o zrobi??). Twoje rysunki s┬? ob┬???dne, ale jetem ciekawa jak by┬? sobie poradzi┬?a z narysowaniem jakiego┬? uroczego Irbisa... ;>
destrakszyn - 2011-01-22, 23:10

A? mam ochot? powiedzie?: "D?izas, kurwa, ja pierdol?!". :shock:
Jeste? od dzi? moim mistrzem!
B?d? sypa? ci p?atki kwiatˇw pod nogi, przynosi? wino, otwiera? drzwi, nosi? baga?e, masowa? stopy, rozp?dza? t?umy w galeriach handlowych, zajmowa? miejsce w kolejkach, trzyma? parasol nad twoj? g?ow? i kupowa? o?ˇwki jakie tylko zechcesz!
Gdy tylko ci? spotkam. I poznam. ;-)

Kometa - 2011-01-22, 23:53

Neria napisa│/a:
Jared wygl┬?da jak zdj??cie przerobione na rysunek (w jakim┬? programie to sz┬?o zrobi??).

M??j program posiada tak┬? opcj?? i ja co to m??wi??, TO NA PEWNO TAK NIE WYGL┬?DA. ┬?adna maszyna nie odda tego co cz┬?owiekowi w duszy gra, a Anne zrobi┬?a co┬? pi??knego, z wyczuciem i klimatem. Komputer przy niej ma sufit tam gdzie ona pod┬?og??.

Anonymous - 2011-01-23, 00:26

Osz... :shock: z daleka wygl┬?da jak autentyczne zdj??cie ...
Pi??knie Anne!! To cieniowanie jest boskie... Nie mam zabardzo co jeszce pisa??. Jestem zachwycona- chcia┬?abym tak rysowa??. Ile nad tym siedzia┬?a┬??

Anne - 2011-01-23, 10:33

Trudno jest mi napisa?? ile siedzia┬?am nad tym Jaredem. Nie mam w zwyczaju siedzenia nad jedna prac┬? od rana do wieczora tylko robi┬?c np. co┬? innego w mi??dzyczasie rysuj??. Zaj??┬?o mi to oko┬?o tygodnia poniewa┬? kiedy rysowa┬?am jednocze┬?nie uczy┬?am si?? na zaliczenia i robi┬?am projekty.
Tak wi??c nie jestem w stanie napisa?? konkretnie ile godzin nad ta prac┬? siedzia┬?am.

Anonymous - 2011-01-23, 17:34

Anne twoje prace s┬? ┬?wietne. Jestem zachwycona. A Jared taki realistyczny. Te w┬?osy i nieogolona szcz??ka :-) Co najtrudniej namalowa?? je┬?li chodzi o posta??? Na mnie najwi??ksze wra┬?enie zrobi┬?y w┬?osy i sier┬??? wilk??w. Chcia┬?abym zobaczy?? jak malujesz. Mo┬?e jaki┬? filmik :-)
hlukaszuk - 2011-01-23, 18:07

Zbieram siŕ i zbieram ┐eby co napisaŠ w tym temacie ale jako nie mogŕ. S│owa nie s▒ w stanie opisaŠ tego rysunku a w│aÂciwie portretu. Wiŕc sypnŕ slogan. Jest Âwietny. Nie ka┐dy ma dar portretowania. Szkoda, ┐e nie studiujesz zgodnie z predyspozycjami. Praca nie w zawodzie zabija talent. Masz coraz mniej na niego czasu. A rŕka nieu┐ywana rdzewieje chod╝ talent pozostaje. To jest piŕkne An.
Anne - 2011-01-23, 19:04

Jestem prawie architektem wi??c r??ki u┬?ywam do rysowania cz??┬?ciej ni┬? bym chcia┬?a. Nie s┬? to portrety ale kontakt z rysowaniem mam przez caaaaaa┬?y czas. Problem w tym, ┬?e nigdy nie chcia┬?am studiowa?? czy pracowa?? w zawodzie kt??ry by┬?by zwi┬?zany a┬? tak z moim hobby. Rysowanie ludzi itd ma by?? dla mnie rozrywk┬? i przyjemno┬?ci┬? a nie m??czarni┬? kiedy trzeba robi?? to z przymusu.

Co jest najtrudniejsze w narysowaniu portretu?? Najtrudniejsze jest oddanie charakteru i wygl┬?du danej osoby. Jeden drobny szczeg??┬? potrafi zaburzy?? efekt ko??cowy przez co posta?? cz??sto nie wygl┬?da jak powinna. Poza tym w┬?osy s┬? dosy?? pracoch┬?onne i trudne do narysowania. Zawsze trzeba uwa┬?a?? aby uk┬?ada┬?y si?? jak najbardziej naturalnie (chyba, ┬?e szalejemy i bawimy si?? w rysowanie fantasy gdzie wszystko jest dozwolone). Nie wa┬?ne czy jest to sier┬??? wilk??w i innych zwierz┬?t czy ludzkie w┬?osy na g┬?owie, r??kach b┬?d┬? m??ski zarost to w┬?osy zawsze s┬? problematyczne.

Anonymous - 2011-01-24, 13:23

Tak te┬? my┬?la┬?am, ┬?e z tym ow┬?osieniem najwi??cej pracy. Ale za to jaki cudny efekt ko??cowy.
Anonymous - 2011-01-24, 20:19

Genialne! Genialne! Po prostu przepi?kne! Niesamowicie przedstawi?a? posta?. Zupe?nie jakby to by?o zdj?cie. Je?li mo?esz to rysuj jak najwi?cej, bo z ch?ci? zobacz? twoje nast?pne dzie?a sztuki. Teraz Santos ma konkurencj?, wi?c jak jego ok?adki b?d? za drogie, to TY powinna? je stworzy? :mrgreen: