Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

Fanwork Zone - [img] - Anne - rysunki

Anne - 2009-12-04, 17:10
Temat postu: [img] - Anne - Rysunki
Moim hobby jest rysowanie i od jakiego czasu zaczŕ│am na powa┐nie do tego podchodziŠ. WczeÂniej tylko siŕ bawi│am o│ˇwkiem i kartk▒ a teraz stwierdzi│am, ┐e muszŕ siŕ bardziej rozwin▒Š a tym kierunku.
Nie s▒ one powalaj▒ce ale wci▒┐ siŕ uczŕ.
Poka┐ŕ wam kilka.

http://img403.imageshack....eldbyanne86.jpg
http://img691.imageshack....fromre4byan.jpg
http://img214.imageshack....olfbyanne86.jpg
http://img109.imageshack....marbyanne86.jpg
Sorki za logo Deviantartu ale nie mia│am innej wersji na komie a skanowaŠ na nowo mi siŕ nie chce
http://img692.imageshack....inscreedbya.jpg

Mam nadziejŕ, ┐e wam siŕ chocia┐ trochŕ spodobaj▒...

Anonymous - 2009-12-04, 17:16

O w dupencj??!!! :shock: Zajeb*** Masz talent! Pi??knie, rozp┬?ywam si??.
Wilk jest nieziemski!!! Tak, ucz si?? dalej rysowa?? a┬? dojdziesz do perfekcji!
Wow, normalnie, jestem pod wra┬?eniem :-o

[ Dodano: 2009-12-04, 17:18 ]
Anne napisa│/a:
Mam nadziej??, ┬?e wam si?? chocia┬? troch?? spodobaj┬? ...

Chyba sobie jaja robisz? :lol: Kobieto, kurde ,masz talenta (jakby to Ferdynand Kiepski powiedzia┬?) :!:

Anonymous - 2009-12-04, 17:38

Wow :shock:
Masz ogromny talent!
Prace s┬? rewelacyjne! :-o
Rozwijaj talent, a┬? dojdziesz do perfekcji!

Czekam na nast??pne prace :-)

Seand96 - 2009-12-04, 17:52

O┬? po prostu brak s┬???w :shock: ... REWELACJA!!!! :shock:
tusia13pl - 2009-12-04, 21:16

┬?wietne! Najbardziej podoba mi si?? pierwszy, drugi i czwarty rysunek :mrgreen: . Wilk jest za spokojny. Ale ┬?wietne! Jak ja bym chcia┬?a tak rysowa?? :-(
Anonymous - 2009-12-04, 21:36

Naprawd?? niez┬?e. Tak z ciekawo┬?ci, to postacie z gry komputerowej? Je┬?li mia┬?bym jakie┬? uwagi to najwy┬?ej co do broni, ale to wynika z zboczenia zawodowego, zreszt┬? podejrzewam ┬?e b┬???dy by┬?y na modelu, gdyby by┬?o rysowane z natury pewnie by ich nie by┬?o. Wilk jest ┬?wietny. Ja niestety nie umiem rysowa?? nic poza rysunkiem technicznym. Kiedy┬? przyjaci??┬?ki z szko┬?y plastycznej pr??bowa┬?y mnie nauczy?? ale nic z tego nie wysz┬?o. :-( Wi??c pozosta┬?em przy skrzypcach i gitarze jako ┬?rodkach ekspresji :-P
Anonymous - 2009-12-04, 21:52
Temat postu: Re: Moje prace...
Anne napisa│/a:

Mam nadziej??, ┬?e wam si?? chocia┬? troch?? spodobaj┬? ...

Ty si?? nie doceniasz ;-)
Masz naprawde WIELKI talent ;-) Zajebiste :mrgreen: Ty to sama o┬???wkiem narysowa┬?a┬? ?? :shock: czekam na kolejne prace

Tula - 2009-12-04, 21:57

Rysunki s┬? ┬?wietne :shock:
To si?? nazywa mie?? talent .Pierwszy rysunek bardzo mi si?? podoba┬? no i wilk jest wspania┬?y.
Mam nadziej?? ┬?e kiedy┬? zobaczymy ca┬?y komiks .

Rubi - 2009-12-05, 00:22

Mam pomys┬? chyba wiemy kto popracuje nad 3 ok┬?adk┬? serii o Mercy.
Wilk taki spokojniutki statyczny. Rewelacja bawisz si?? ┬?wiat┬?em i cieniem.Ca┬?o┬??? sp??jna, nie wida?? o┬???wka tzn.kresek wychodz┬? za to pi??kne linie ┬?┬?czone w obrazek. Generalnie prace technicznie dobre na 9,25 w skali 10 stopniowej.Mam pytanie sama czy szko┬?a plastyczna wytrenowa┬?a r??k??? A tak plus moje odczucia to genialnie popracuj a pierwsza kupie tw??j komiks :-D .

Sasanka - 2009-12-05, 12:38

┬?oooo no to si?? nazywaja fajne rysunki :D
a my┬?my si?? zastanawiali, kto nam narysuje wilki ze ┬?wiata Mercy :mrgreen:
No i mamy zwyci??zce :lol:

Ilir - 2009-12-05, 15:12

A mo┬?e kto┬? z Was ma jakies prace do pokazania? Zapraszamy. Ja mam nieudolne teksty, kt??re na pewno tutaj zamieszcz??:)

Anne faktycznie masz talent. powinna┬? w inny spos??b to sporzytkowa??. Licz??, ┬?e kiedy┬? znajd?? Twoje ilustracje w jakiej┬? ksi┬?┬?ce:) To zmierza w dobrym kierunku

tusia13pl - 2009-12-05, 15:31

Ona te┬? si?? za┬?apie do ekipy do wydawnictwa :mrgreen: . B??dzie ilustrowa?? ksi┬?┬?ki ;-)
Anne - 2009-12-05, 18:27

Szkoda, ┬?e nie mog?? pokaza?? reszty poniewa┬? s┬? one na du┬?ym formacie a nie mam jakiegokolwiek sprawnego aparatu. Mo┬?e kiedy┬?...
Fajnie, ┬?e si?? wam podobaj┬? pomimo, ┬?e osobi┬?cie jestem zadowolona mo┬?e z dw??ch prac.
Rubi, nie chodzi┬?am na kursy a rysowanie samo do mnie przysz┬?o. Obecnie mam lekcje malarstwa na studiach z kt??rych nie jestem zadowolona poniewa┬? nie ucz┬? one niczego.
Mam ostatnio problem z narysowaniem czegokolwiek, je┬?li macie jakie┬? pomys┬?y to walcie jestem na nie otwarta.
Dodam, ┬?e ch??ci┬? zobaczy┬?abym r??wnie┬? wasza tw??rczo┬??? niewa┬?ne w jakiej postaci :mrgreen:

Rubi - 2009-12-05, 21:26

Nie zaniedbuj ich. A co by┬? powiedzia┬?a na narysowanie bia┬?ego jajka na bia┬?ej serwetce nie maj┬?c pod r??k┬? bia┬?ej kredki/farby narz??dzia z bia┬?ym kolorem. Bez o┬???wka oczywi┬?cie te┬?.

Moje prace gdzie┬? tam s┬? i czyni┬? ┬?ycie ┬?atwiejszym i funkcjonuj┬? nawet w necie.Ale od zawsze mia┬?am osobowo┬??? spaczon┬? matematyk┬? :lol: .

tusia13pl - 2009-12-05, 23:17

Mo┬?e pobawi┬?aby┬? si?? z perspektyw┬?. Czyli rysowanie kilku drzew. Ka┬?de coraz dalej. Czym dalej tym coraz mniejsze i kolor te┬? ja┬?niejszy. Mo┬?na tak te┬? zrobi?? z szachownic┬?. Ona powinna by?? za ukos. Ja osobi┬?cie kompletnie nie umiem malowa??, ale chodzi┬?am za k??┬?ko plastyczne z naprawd?? ┬?wietn┬? nauczycielk┬?. Mog┬?aby┬? rysowa?? wazony pr??buj┬?c odda?? ich faktur??. Albo martw┬? natur??. ┬?wietnie uczy obserwowa??, zamiast rysowanie z pami??ci :-P .
Jakbym chcia┬?am mie?? talent w tym kierunku. Ale c??┬?, nie mo┬?na mie?? wszystkiego ;-)