Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Star of David
Autor Wiadomość
Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-18, 17:17   Star of David

Star of Dawid - kr??tkie opowiadanie dziejÂ?ce si?? w Â?wiecie Mercy, zamieszczone w "Â?wiÂ?tecznym" zbiorze opowiada?? "Wolfsbane and Mistletoe". Tym razem gÂ???wnym bohaterem jest znany z Zewu Ksi??Â?yca David Christiansen. Akcja dzieje si?? pomi??dzy zako??czeniem Zewu Ksi??Â?yca a Wi??zami Krwi. Dawid zajmuje si?? na proÂ?b?? swojej c??rki sprawÂ? dzieciaka z agencji adopcyjnej.

Kolejne kr??tkie opowiadanko, tak akurat na jazd?? autobusem do pracy, albo poczekalnie. MoÂ?na powiedzie?? Â?e jest bardziej "m??skie" od Alpha and Omega, jest w nim mniej interakcji, a wi??cej akcji. :-P MoÂ?e nie powala na kolana, ale miÂ?o si?? czyta, w ko??cu nie moÂ?na za wiele wymaga?? od czegoÂ? tak kr??tkiego :-)

Kometa: Zatem pozwol?? sobie temat przesunÂ???, gdyÂ? opowiadanie naleÂ?y bardziej do kanonu serii Mercy niÂ? Alpha & Omega. W AO z tego co mi wiadomo David nie pojawiÂ? si?? ani razu, za to w Moon Called miaÂ? swoje pi???? minut. ;-)

Claudia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 17:12   

No, no, opis mnie zaciekawił. A gdzie mogę to znaleźć po polsku najchętniej? Bo bardzo chętnie sobie przeczytam ;)

Odpowiedz do tematu