Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bajki Disneya
Autor Wiadomość
natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-07, 19:14   

Kr??l Lew rzÂ?dzi :-D KiedyÂ? to byÂ?a moja ulubiona bajka i potrafiÂ?am w ciÂ?gu tygodnia pi???? razy obejrze?? wszystkie cz??Â?ci ^^
Obecnie z bajek Disneya maÂ?o co oglÂ?dam, bo maÂ?o co mnie interesuje, ale w czasie odrabiania lekcji potrzebny jest jakiÂ? filmik ciekawy, ale nie za ciekawy, Â?ebym nie przerwaÂ?a odrabiania ^^ Wtedy najcz??Â?ciej wÂ?Â?czam Disney XD i oglÂ?dam co leci. ChociaÂ? wi??kszoÂ??? to Â?enada to znajdzie si?? kilka sympatycznych "seriali"... Nie ma to jak statek, Nie ma to jak hotel, Fineasz i Ferb

Dia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-16, 16:03   

Zdecydowanie Kr??l Lew! Jak ja to kocham! Wszystkie cz??Â?ci chociaÂ? pierwsza jest poza konkurencjÂ?... Uwielbiam teÂ? wszystkie przygody Timona i Pumby xd Og??lnie jestem fankÂ? Timona. A poza tym to moÂ?e 101 dalmaty??czyk??w i Â?piÂ?ca Kr??lewna.

Smile_ 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-07-17, 11:02   

TeÂ? jestem za Kr??lem Lwem :mrgreen: Zawsze mi si?? ta bajka podobaÂ?a i do tej pory mam do niej sentyment. Â?e o muzyczce nie wspomn?? :lol: Opr??cz tego jeszcze zawsze lubiÂ?am Kopciuszka. Te bajki ja na prawd?? uwaÂ?am za waÂ?ny element mojego dzieci??stwa. Kto wie, jaka bym byÂ?a gdybym nie oglÂ?daÂ?a telewizji?

"We are such stuff as dreams are made on. "

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-02, 12:19   

Kr??l Lew po prostu wymiata!Lubie teÂ? cz??Â??? II bo tam jest Â?wietna piosenka Jeden gÂ?os... sÂ?ucham jej bez ko??ca. Ostatnio coÂ? mnie naszÂ?o... I zawsze nie cierpiaÂ?am Kiary a lubiÂ?am Vitani- i dalej tak mam
Genialny jest teÂ? 101 dalmaty??czyk??w.

Mila 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-10-02, 17:23   

O Disney. Uwielbiam bajki Disneya. Do moich ulubionych naleÂ?y Kr??l Lew chyba jak u wi??kszoÂ?ci. Lubi?? teÂ? Mulan. A jeÂ?eli chodzi o inne to Fineasz i Ferb, Wszystkie psy idÂ? do nieba, Tom&Jerry. Pami??tam jak dostaÂ?am na urodziny kaset?? z bajkÂ? Wszystkie psy idÂ? do nieba oglÂ?daÂ?am to codziennie.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-10-03, 09:25   

A ja bardzo lubi?? stare, pierwsze bajki. Kr??lewna Â?nieÂ?ka, Kopciuszek, Bambi. SÂ? takie sÂ?odkie, Podoba mi si?? teÂ? kreska z tych film??w. Ale i p??Â?niejsze sÂ? fajne.

Pazur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 13:03   

nie bede wyjatkiem i oczywiscie dolacze do druzyny disneya,moja ulubiina to piekna i bestia ale rowniez lubie wracac do kopciuszka:) lubie ogladac tez przygody barbie,sentyment wzbudza we mnie mis uszatek bajka z dziecinstwa i czarnobialego telewizora,bolek i lolek wraz z reksiem tez byli cool ehh

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-18, 14:01   

dorota7677 napisał/a:
A ja bardzo lubię stare, pierwsze bajki. Królewna śnieżka, Kopciuszek, Bambi. Są takie słodkie, Podoba mi się też kreska z tych filmów. Ale i późniejsze są fajne.

W zupełności się zgadzam z dorota7677. Te pierwsze bajki w kolorze i z dźwiękiem mają w sobie duszę dziecka a kreska delikatność, po prostu to "coś". Dzisiejsze są fajne ale przerysowane.

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-23, 18:24   

Nie wiem moÂ?e sie b??de powtarza??-ale kocham Mustanga z dzikiej doliny!! Matko dzisiaj coÂ? mnie naszÂ?o i zacz??Â?Â?m go oglÂ?da??. PrzypomniaÂ?am sobie pieknÂ? historie i cudne piosenki. Czy to normalne Â?e z pierwszy raz w Â?yciu, sie naprawd?? wzruszyÂ?am? :-/ (id?? sie zabi??)

A wiem Â?e ten film jest z DreamWorks. Ale musiaÂ?am go tu zamieÂ?cie?? :oops:

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-23, 20:37   

Moim guru byÂ?y Mulan i Pontahontas :mrgreen: Wprost je uwielbiaÂ?am :-D Na bajkach Dysneya si?? wychowaÂ?am , one (w wi??kszoÂ?ci :-P ) miaÂ?y jakiÂ? moraÂ?, czegoÂ? uczyÂ?y , a gdy teraz spojrz?? no to , czym "karmiÂ?" dzieci to zaÂ?ama?? si?? moÂ?na. Hannah Montana kt??ra opanowaÂ?a wszystko co moÂ?na( jej podobizna jest nawet na majtkach) oraz inne farsy (bo bajkami tego nie da si?? nazwa??) to szkoda mi tych dzieci.

Sagi 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-10-23, 23:07   

Pearl napisał/a:
Hannah Montana kt??ra opanowaÂ?a wszystko co moÂ?na( jej podobizna jest nawet na majtkach) oraz inne farsy (bo bajkami tego nie da si?? nazwa??) to szkoda mi tych dzieci.
Biedne dzieci, ja bym nie chciaÂ?a mie?? czyjejÂ? facjaty na majtkach.
A wracajÂ?c do tematu to oczywiÂ?cie zgadzam si?? z wami dziewczyny, Â?e bajki Disneya sÂ? Â?wietne. Do dziÂ? pami??tam niekt??re z piosenek z Kr??la lwa albo Pontahontas. No nie po co ja to pisaÂ?am teraz Hakuna Matata si?? do mnie przyczepiÂ?o :mrgreen: .

TrudeDie 
Wielbiciel Ciemności
Zmy?lona

Wysłany: 2011-02-02, 18:14   

Ojeju, chyba proÂ?ciej napisa?? czego NIE lubi??... To b??dzie Â?nieÂ?ka i Â?piÂ?ca Kr??lewna. JakoÂ? nie potrafi?? si?? do nich przekona??. A reszta, czy to nowe(Mulan np. albo Zaczarowana chociaÂ? to nie jest bajka animowana;) ) czy to stare(MaÂ?a Syrenka, Kr??l lew...) sÂ? jednymi z najlepszych bajek jakie moÂ?na zobaczy??. Serialowe teÂ? sÂ? caÂ?kiem, caÂ?kiem. Mickey, Donald, Pluto, Chip i Dale(tak to si?? pisze?). Tylko nie wiem, czy Garfield i Tom&Jerry sÂ? Disny'a, ale teÂ? sÂ? Â?wietni... ;)

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-04, 19:13   

Kr??l lew to moja ukochana bajka z dzieci??stwa, podobnie jak pocachontas, mulan i dzwonnik z notre dame... Eeeh, stare dobre czasy... Teraz bajki juÂ? nie sÂ? takie jak kiedyÂ?...

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-02-04, 20:54   

Neria napisał/a:
mulan i dzwonnik z notre dame...
Z tym to si?? zgodz??. DochodzÂ? jeszcze 101 dalmaty??czyk??w, Â?piÂ?ca kr??lewna, Kopciuszek, Oliver, Pi??kna i Bestia, Zakochany kundel (czy jakoÂ? tak) :mrgreen: Piraci z Karaib??w i OpowieÂ?ci z Narnii xD
Ale nic nie przebije starych odcink??w Toma i Jerry'ego (chociaÂ? nie sÂ? Disneyowskie). :-P

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 13:24   

Pi??knej i besti juÂ? nie pami??tam, ale miaÂ?am na kasecie. Tak samo jak dalmatyny... Eeeh.
A a w Tomie i Jerry'm, zawsze kibicowaÂ?am Tomowi xD

Odpowiedz do tematu