Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bajki Disneya
Autor Wiadomość
Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-12, 21:59   

Ta bajka jest świetna z dużą dawką humoru i zgadzam się, że najlepszą postacią jest Kronk - to mało rozgarnięty mięśniak, który ma przebłyski geniuszu (jako kucharz) i który działa na 2 fronty.
P.S. Podoba mi się wizja budowania domów na stromych wzgórzach. Tylko te dojścia - cały czas pod górę :mrgreen:

bizonicatoja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-16, 21:31   

Lubi??:
1. Cars (Auta) - oglÂ?daÂ?am nie weim ile razy, ale bardzo duÂ?o - m??j Synek jest automaniakiem
2. Toy Story 1 i 2, czekam na 3
3. Fineasz i Ferb (Pepe Pan Dziobak i Doktor Dundersztyc rzÂ?dzÂ?)
4. Kuzco (ja jestem fankÂ? Kronka)
5. Wr??Â?kowie chrzestni (niby dla dzieci, ale...)

Bite_Club
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 07:14   

JA z przyjemnoÂ?ciÂ? wracam do bajek Disneya :) Z jakiejÂ? przyczyny mam na p??Â?ce ich sporÂ? kolekcj??. MiÂ?o czasami wr??ci?? do czas??w beztroskiego dzieci??stwa.. ;)

Moi faworyci-
* Kr??l lew- za caÂ?oksztaÂ?t
* Pi??kna i bestia- pi??knie rysowana i uwielbiam tÂ? histori??
* Hercules- za muzyk?? i mitologi??
* Mulan- fajna historia, Â?adnie rysowana, a i muzycznie mi bardzo leÂ?y

Nie si??gam po:
* Toy Story- zamysÂ? i wykonanie mi si?? nie podobaÂ?y ;p

bizonicatoja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 19:17   

Ach i zapomniaÂ?abym - Odlot, przeciez to teÂ? Disneya Pixara. Nie wiem czy komuÂ? z Was si?? podobaÂ?, ale z racji dziecka mam oglÂ?dni??te praktycznie wszystko co wyszÂ?o z takich produkcji. Pierwsze 10 minut wciska w fotel - ilekro?? go gladam, to zawsze pÂ?acz??. PoczÂ?tek genialny, potem jak to w bajkach, caÂ?kiem fajne, ale naprawd?? warto oglÂ?dnÂ??? dla tego poczÂ?tku - przepiekna historia miÂ?osna opowiedziana praktycznie bez sÂ???w.

I Ratatuj - teÂ? Disney Pixar. Scena ze szczurami wychodzacymi ze zmywarki genialna!!!

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-05-18, 20:42   

Ja r??wnieÂ? lubi?? bajki Disneya. I filmy r??wnieÂ?. Co prawda, moja siostra takie filmy nazywa disneyowskÂ? plastikowÂ? sieczkÂ? (i w tym si?? z niÂ? zgadzam), ale majÂ? jakiÂ? urok.

Moje ulubione bajki:
Disneya:
1. Kr??l Lew - klasyka.
2. Kopciuszek
3. Pi??kna i Bestia
4. Kr??lewna Â?nieÂ?ka
5. Fineasz i Ferb (Pan Pepe Dziobak!)
6. Wr??Â?kowie chrzestni
7. Myszka Mickey! - klasyka
8. Pocahontas
9. PiotruÂ? Pan
Inne:
1. Kr??l Szaman??w (nie wie dlaczego, chyba za piosenk?? tytuÂ?owÂ?)
2. ICarly( co prawda, to serial, ale cii ;) )
3. Tom i Jerry
4. Reksio
5. MiÂ? Uszatek
6. Kisifer ( tak to si?? czytaÂ?o ^^)
7. Pokemony ^^

Z Disneyowskich film??w:
1. Garbi super bryka
2. Historia Kopciuszka (Cinderella Story)
3. Historia Kopciuszka 2: Rozta??czona Historia
4. Johhny Tsunami i druga cz??Â??? r??wnieÂ?.
5. Randka z GwiazdÂ?
6. Idealny facet
7. Hotel dla ps??w
8. Tajmiacy
9. Wendy Wu

Nie zapominajmy o Barbie! To jakaÂ? taka moja obsesja. Uwielbiam filmy Barbie, nie wiem dlaczego :D

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-18, 20:43   

ja wymienie te kt??re utkwiÂ?y mi najbardziej czyli tekt??re oglÂ?daÂ?am setki razy i kt??re wywoÂ?ywaÂ?y u mnie uÂ?miech i Â?zy:
Kr??l Lew wszystkie
Pocahontas tylko 1
101 dalmaty??czyk??w tylko 1
Bambi
Dinozaur
Dzwonnik z Notre Dame
Mulan
MaÂ?a syrenka
Nowe szaty kr??la
Zakochany kundel
Pi??kna i Besta
ewentualnie jwszcze PiotruÂ? Pan

Kometa poruszyÂ?a temat Wszystkie psy idÂ? do nieba- kocham tÂ? bajk??, ale pami??tam jak dziÂ? Â?e jak mama tylko powiedziala mi Â?e wzi??Â?a z wypozyczalni kasete z bajÂ? o tym tytule to mnie przeraziÂ? i nie chcialam oglÂ?da?? a potem r??wniez pÂ?akaÂ?am jak b??r. OglÂ?daÂ?am tez 2 cz. podobaÂ?a mi sie teÂ?, ale zupeÂ?nie w tej chwili nie pami??tam o czym byÂ?o ;-)

Nie lubie za to Pinokia i strasznie si?? wynudziÂ?am (nawet nie dotrwaÂ?am do konca bo zastn??Â?am) na Odlocie :-?

Selene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-05-19, 16:33   

Jestem wielkÂ? fankÂ? bajek Disneya :mrgreen: Chyba najbardziej przepadam za Mulan - byÂ?am niÂ? oczarowana kiedy pierwszy raz jÂ? zobaczyÂ?am i oglÂ?daÂ?am niezliczonÂ? iloÂ??? razy, w sumie do tej pory od czasu do czasu oglÂ?dam. Lubi?? teÂ? Mustanga z Dzikiej Doliny z racji tego, Â?e kocham konie :) a takÂ?e Kr??la Lwa - przepi??kna historia - oczywiÂ?cie wszystkie cz??Â?ci. Nie mog?? teÂ? zapomnie?? o Wszystkie Psay IdÂ? Do Nieba i Nowe Szaty Kr??la.
A co do bajki Odlot to musz?? si?? przyzna??, Â?e bardzo mi si?? podobaÂ?a. Naprawd?? fajna historia. Odlot widziaÂ?am juÂ? kilka razy i nadal mnie Â?mieszy, i si?? na nim nie nudz?? :D

wojowniczka 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
dziecko pola walki

Wysłany: 2010-05-19, 17:29   

Hm, z typowych bajek Disney'a to lubi?? MaÂ?Â? Syrenk??, Rodzink?? Robinson??w, Lilo i Stich, Dzwoneczek i Zaginiony Skarb, M??j brat niedÂ?wiedÂ? 1 i 2. Ah!, nie moÂ?na takÂ?e zapomnie?? o jelonku Bambim czy takÂ?e o Kr??lu Lwie. Gdzie jest Nemo?, bodajÂ?e takÂ?e jest wytworem Disney'a, co takÂ?e lubi??. No i KubuÂ? i Hefalumpy teÂ? jest fajnÂ? bajkÂ?.

Tsa, a co do disneyowskiej plastikowej sieczki, straszliwie odm??Â?dÂ?a. Jednak pomimo to, lubi?? jÂ?. Z aktorskich film??w najbardziej chyba podobaÂ?a mi si?? Ksi??Â?niczka na lodzie, gdzie ukazuje si?? takÂ?e przydatna cz??Â??? fizyki: przecieÂ? wszystkie te prawa moÂ?na wykorzysta??, aby jeÂ?dzi?? doskonale na Â?yÂ?wach, nieprawdaÂ?? SympatiÂ? paÂ?am takÂ?e do trzech cz??Â?ci Dziewczyny Cheetah czy do Garbi: Super bryka. Znam jeszcze sporo film??w produkcji Disney'a jednak nie sÂ? to takie, kt??re zapadajÂ? w pami????.

[color=darkblue]take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-19, 17:43   

Z Disney ja uwielbiam poprostu ,,Kr??la Lwa'' wszystkie cz??Â?ci. Lubi?? takÂ?e Mustanga z Dzikiej Doliny.
Jest jeszcze wiele innych film??w i bajek ale , nie moge w tym mom??cie sobie przypomnie??...

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-19, 18:38   Re: Bajki Disneya

Selene Wszystkie psy idÂ? do nieba to nie produkcja Disneya ;-)

Ja to dalam w osobny akapit bo chcialam tylko nawiazac do przytoczenia jej przez Komete i mam nadzieje Â?e piszÂ?c to:

Kometa napisał/a:

czyli pond wszystkim Disney'owymi to Wszystkie Psy IdÂ? Do Nieba

teÂ? zdawaÂ?a sobie sprawe Â?e ta bajka wyszÂ?a z wytw??rni MGM

PS to taki nic nie znaczÂ?cy przerywnik sÂ?uÂ?y do wyjaÂ?nienia bÂ???d??w, po cz??Â?ci teÂ? mojego bo mogÂ?am napisa?? to od razu :-P

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Red Blooded Woman

Wysłany: 2010-05-19, 19:18   

pyczunia napisał/a:
teÂ? zdawaÂ?a sobie sprawe Â?e ta bajka wyszÂ?a z wytw??rni MGM

ZdawaÂ?a sobie spraw?? ;) ChodziÂ?o mi o to Â?e jest coÂ? co dla mnie przebija Disneya, dlatego ten tytuÂ? tu padÂ?.

“…and put a kitchen chair in the boot, which presumably he brought along to have a bit of a sit down because murder can actually be, you know, quite exhausting.”

I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Madzikprincess
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-27, 14:40   

Ja miaÂ?am nagrywane niemal wszystkie wieczorynki, a Â?e jako dziecko nie chodziÂ?am do przedszkola, to potrafiÂ?am caÂ?ymi dniami oglÂ?da?? bajki:D. MojÂ? ulubionÂ? do tej pory jest Kr??l lew, i nadal uwaÂ?am Â?e Skaza to ??wok.
Og??lnie byÂ?am teÂ? zafascynowana "maÂ?Â? syrenkÂ?" i w domu cz??sto odbywaÂ?y si?? przedstawienia ze mnÂ? w roli Ariel :mrgreen: . PotrafiÂ?am wygÂ?asza?? caÂ?e dialogi z tego filmu. Na szcz??Â?cie, z wiekiem aktorstwo mi przeszÂ?o.

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-28, 20:32   

Kr??l Lew i Tom & Jerry (takÂ?e uwaÂ?am, Â?e stare odcinki) bezkonkurencyjni ;)
Z Toma&Jerrego Â?miaÂ?am si?? zawsze :mrgreen:
Co do Kr??la Lwa to nie b??d?? oryginalna ja takÂ?e okropnie si?? wzruszam ;-)
MaÂ?a Syrenka teÂ? oczywiÂ?cie, bo jakieÂ? by byÂ?o dzieci??stwo bez tej barwnej postaci :mrgreen:

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-05-28, 20:49   

Tom&Jerry to dzieÂ?o Hanna-Barbera. Tak samo jak Scooby-Doo, Jetsonowie, Flinstonowie, MiÂ? Yogi i wiele innych lecz mniej popularnych w Polsce. (Wiem, znowu si?? czepiam :mrgreen: )

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-28, 21:17   

O to bardzo przepraszam ;)
W kaÂ?dym razie i tak ich uwielbiam! :mrgreen:

Odpowiedz do tematu