Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Data wydania
Autor Wiadomość
Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2013-02-12, 18:59   Data wydania

Nacieszyliśmy się już tomem drugim i jestem ciekawa, co słychać w sprawie tomu trzeciego. Na stronie FS w zapowiedziach książki na razie nie ma, ale może coś więcej ktoś wie.
Ja bym już ten tom chciała. Seria by się dobrze na półce prezentowała :-)

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2013-02-12, 19:13   

Fabryka głośno już mówi o jesieni, ale ile razy już tak mówiła odnośnie innych tytułów, a potem przenosiła - już nie zliczę. Ja jednak trzymam kciuki za jesień, bo w sumie nic innego mi nie zostaje :)

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2013-02-13, 06:13   

Na dniach powinna być decyzja, co do planów wydawniczych FS na drugą połowę roku. Dam wam znać kiedy tylko coś względnie wiarygodnego opuści mury przy Pułaskiej. Może teraz, kiedy Bogowie stuknęli na liście bestsellerów wyżej niż PLO szefowie będą mieli fantastyczną motywację, by nie zwlekać z 3 tomem...3majcie kciuki, co i ja czynię. Czarownico, wesprzyj urokami.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2013-02-13, 08:26   

Cały czas wspieram i kciuki też trzymam. Mam nadzieję, że druga połowa roku to jeszcze w lecie będzie :-) - a co, pomarzyć mogę. Gratulacje z okazji wysokiego miejsca - takie na pewno zmotywuje.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2013-05-23, 12:42   

No i jest oficjalna zapowiedź - 12 lipca ;-) jak się podoba okładka? Znajoma, nie? :)

destrakszyn 
Destrukcyjna Esencja Wszechświata
Ostra jak komar

Wysłany: 2013-05-23, 20:35   

Ano znajoma, chociaż przyznam, że ja tam nie pamiętam, gdzie widziałam podobny obrazek. Troszku mnie niepokoi fakt, że z oczu, kości policzkowych i brody (powiesz krzywa, a może to straszna choroba?) modelka przypomina mi Kristen Stewart - nie mam z nią na tyle dobrych skojarzeń, żeby patrzeć z sympatią lub nawet neutralnie. (Pomijają fakt, że nie przepadam za zdjęciami na okładkach). Noale, nie ma co się zbytnio rozwodzić... ważne, że data premiery blisko. Ino żeby się nie przysunęła, chyba że na wcześniej. :-)

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2013-05-26, 00:40   

Des, znasz, bo to obrazek, który Kometa zrobiła na FP, tzn FS wzięła ten sam fotos i przerobiła na Dorę. Tego podobieństwa do Kristen nie widzę, naprawdę :)
A na niedobór porządnych okładek i porządnych grafik narzekamy wszyscy, niestety, tak jest po prostu tanio :)zwykle niestety to rezultat ciuchów z Chin, nijakie i bezkształtne.

mikjam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-29, 22:47   

Ach, to już można dni odliczać pomału :D Akurat przed premierą będzie można przypomnieć sobie wcześniejsze części. Czy wiadomo coś na temat wydania na e-czytniki? Premiera będzie tego samego dnia, czy później?

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2013-07-14, 22:12   

Monika, pewnie już wiesz, ale informuję - premiera na czytniki miała być później, ale doszły mnie słuchy, że na ibook store już jest, nie wiem czy publio i inne sklepy też już mają.

Milva
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-15, 14:50   

Potwierdzam, na ibook store dostępne za 5,99 EUR. Niestety nigdzie indziej nie ma. A to stawia mnie przed paskudnym dylematem. Kupić i czytać z telefonu, czego nie cierpię, albo uzbroić się w cierpliwość. Nie jestem cierpliwa!
Trudno może znajdę sposób, żeby przekonwertować to na bardziej przyjazny format i na czytnik.

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2013-07-15, 17:08   

destrakszyn napisał/a:
modelka przypomina mi Kristen Stewart

Nosz kurna, a ja się zastanawiałam, skąd znam tę twarz. A des ma rację, jak w mordę szczelił bliska krewniaczka Kristen.
Jada napisał/a:
na niedobór porządnych okładek i porządnych grafik narzekamy wszyscy, niestety, tak jest po prostu tanio :)zwykle niestety to rezultat ciuchów z Chin, nijakie i bezkształtne.

Hmmmm zaiste smutne to niemożebnie, by nie rzec żałosne. Maksymalna pogoń za zyskiem zeżarła oryginalność i wyczucie stylu, a nie zawsze tak było. Nie tak dawno FS szczyciła się swoimi okładkami...

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2013-07-15, 22:37   

Wiedźma, pogoń za zyskiem pewnie też, ale i stawki niektórych grafików. Przykład - autorka grafiki Złodziejowej niewiele mniej zarobiła na grafice niż autorka na książce. To jest problem - wydawca musi ciąć koszta, autorowi uciąć już nie bardzo ma z czego, więc szuka innych ścieżek, bo dystrybutorowi czy empikowi uciąć nie bardzo może, bo jak? Bez nich książka przepadnie w otchłani magazynów. Skutek taki, że bardziej się stresuję tym, jaka będzie okładka i jaka będzie w związku z tym burza niż napisaniem powieści.

Milva
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-16, 16:57   

Nabyłam jednak z ibook store, i łyknęłam całość nie zawracając sobie głowy konwertowaniem.
Jedna niepokojąca kwestia. Cena nominalna 5,99 EUR jak już pisałam wcześniej. Jak za nowość cena standardowa, nieco niższa niż w papierowej wersji.
Ale karty pobrało mi 1,98 EUR, co daje nam zawrotną kwotę 8 PLN. Taka spontaniczna promocja trzy dni po premierze książki to jednak dziwna sprawa, i chociaż miła dla mojego portfela, to pojawia się pytanie, ile przez to traci autorka.
Nie wiem, na jakiej zasadzie istore rozlicza się z wydawnictwem i autorami, ale może warto by zgłosić to Fabryce, niech się przyjrzą tematowi.

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2013-07-16, 18:24   

Dzięki Milva, dam znać dziewczętom, by to skontrolowały :)
<a teraz schyla głowę, bo koment coś krótki, nawet jeśli adekwatny do wypowiedzi Milvy... ech, jak to możliwe, że Sophie w kontakcie osobistym jest tak słodką i delikatną dziewczyną, a w sieci właśnie mam ciarki na myśl o potencjalnym drgnięciu jej brwi srogiej?>

wiedźma z bagna: to kamuflaż, kot jest miszczynią kamuflażu :twisted:

Wolf 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2013-07-29, 12:08   

Wracając do sedna tematu, wiadomo kiedy będzie wersja ebook-owa? bo w sieci nie mogę znaleźć żadnych informacji

Odpowiedz do tematu