Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W oczekiwaniu na tom drugi...
Autor Wiadomość
Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2012-08-23, 19:10   

Ale jak już wiadomo, że będzie premiera, to może by też o fragmenciku pomyśleć. Tak dla nas, na pobudzenie apetytu. A choć on spory, oj spory, to taki fragmencik pobudziłby go jeszcze bardziej ;-)

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2012-08-23, 19:28   

Czarownico, więcej niż myślę o fragmenciku, wybrałyśmy już dwa z Dorotą, czekam tylko, jak cały tekst będzie po korekcie, coby nie razić w oczy moją szaloną interpunkcją i innymi kwiatuszkami. A z terminami niestety nie taka pewna sprawa, właśnie próbuję wywiedzieć się czegoś konkretnego w wydawnictwie, ale podobno wyleciało mnóstwo zapowiadanych na koniec roku książek, prawdopodobnie moje też, czy obie, czy jedna z nich, nie wiem.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2012-08-23, 19:31   

Nie dobijaj mnie. Ja już sobie zamówiłam egzemplarz a autografem. Miałoby jej nie byc :-(
Liczę jednak na to, że na Coperniconie książka będzie - i już. Nic innego na razie nie przyjmuję do wiadomości. Trzeba myśleć pozytywnie.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2012-08-23, 19:35   

To, że wydadzą aż 3 tomy w tym roku to od razu włożyłam między bajki. Ale Bogowie muszą być szaleni brałam na pewniaka. Myślę, że tego się nie wycofają. Pytanie tylko, czy zdążą na Copernicom czy na gwiazdkę?

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2012-08-23, 19:35   

Tego się będę trzymać Czarownico miła, inaczej musiałabym siąść w kąciku i popłakiwać. I oby to były tylko języki złe i ludzie omylni. Copernicon z premierą Bogów miał być moim prywatnym małym świętem, bez premiery to już nie byłoby to samo. Kto tam ma moce tajemne, niech czaruje, coby jednak bogów na konwencie zobaczyć!

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2012-08-23, 20:31   

Raaany :-? Ja już takie plany robiłam, że na raz siądę i dwie nowe części przeczytam, a tutaj wychodzi, że nic :cry:
Powiem szczerze, że już wcześniej zaczęłam się obawiać, ponieważ niektóre książki na grudzień zapowiedziane, a przed nimi nawet "Bogów..." nie ma...

A fragmencik to świetny pomysł. ;-)
Pamiętaj tylko Jado, że Gavran patrzy i chciałby na swej stronie jako pierwszy o tym cudzie informować :-P

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2012-08-23, 21:27   

Blair, Gavran zawsze jest pierwszy na mej myśli, już wasza matka przełożona o to zadbała ;) więc nie martw się, zaplanujemy to z Kometą tak, że inni będą łkać z zazdrości ;)
Co do planów wydawniczych - widzę, że pozmieniało się w terminarzu fabrycznym bardzo dużo i niestety nie mam na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że 2 i 3 tom będą wydane szybko i w bliskiej odległości, bo one akurat są ze sobą na tak wielu poziomach połączone, że najlepiej byłoby jak mówisz - czytać jeden za drugim.
Smutne to, bo przecież nie ja ogłaszałam entuzjastycznie, że dwa tomy do końca roku będą, ale to mi przyjdzie się tłumaczyć na spotkaniu, jeśli tak nie będzie. Nie wiem, może Fabryka na koniec roku stawia na portfele facetów i graczy, bo chyba nic nie jest tak mocno promowane jak wojenne młotki i różne s-fy.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2012-08-23, 22:34   

Oj dziewczyny aż mnie korci żeby napisać coś od czego pękniecie z zazdrości ale się powstrzymam - nie będę perfidna XD Jeśli zaś o fragmenty chodzi to Aneta mnie tu już przebąkiwała nieśmiało nie tylko o fragmentach ale i o czymś ekstra, ale co ja tu będe mówić za nią...

Co do terminów i premier to nie zaciekawie to wygląda. Fabryczni lecą sobie trochę w kluki i zdaje się że nie tylko sobie zrobili z gęby cholewy ale i Anecie. Sądząc po tym jakie wieści do nas dochodzą, Copernicon przestaje być realnym terminem.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2012-08-23, 23:48   

Też się tego obawiam, Kometo, bardziej realne będzie świętowanie premiery na Pyrkonie, ale to już nie to samo. Nic, zabieram się za pisanie dalej 5 tomu, bo dopiero gdy go skończę będę mogła się zabrać za niespodzianki dla was ;)

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2012-08-26, 13:29   

Ale ja se już zamówiłam egzemplarz z autografem i nawet nakazałam destrukcji spoić autorkę, jakby się zbytnio certoliła przy podpisywaniu.
Normalnie szczelę focha

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2012-08-26, 13:35   

Wszyscy szczelimy wiedźmo. Fabryka niestetyż znowu naobiecywała i proszę jak to się kończy. Myślę nad wszczęciem jakiegoś buntu, zorganizowaniu manifestu czy czegoś. Mają tekst, mają go po korekcie, naprawdę nie wiem czego by oni jeszcze chcieli. Wydają te s-f, warhammery, a o damskiej stronie czytelników to się nie myśli!

To są właśnie rzeczy

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2012-08-26, 15:41   

Proponuje aby wreszcie zorganizować obiecaną Fabryce pikietę. Czekam zarówno na nowe książki Briggs, Andrews oraz Anety i ciągle nic nie widzę w zapowiedziach ani w jakichkolwiek wzmiankach na stronie czy fejsie. Szkoda, że o wszystko musimy się tak upominać pomimo, że już wcześniej było nam obiecane wydanie tych książek.
Nie rozumiem ich polityki.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2012-08-26, 18:57   

A na Coperniconie nie da się strzelić takiej pikiety. Wiem, że nas mało, ale może by coś wyszło?

WereWolf: Hlu, hlu, hlu. Wiesz o co chodzi, prawda? Ale Ci napiszę. Jeszcze jeden jednolinijkowiec, a wilkokłaczy gniew Cię nie minie!

Jada 
Autor
Wiedźma

Wysłany: 2012-08-26, 19:43   

Specjalna informacja dla Gavranek: kto jak kto, ale wy nie musicie się martwić o autografy - bez spijania mnie się obejdzie, każda, która chce, dostanie i to ze specjalną dedykacją ;) Ba, może nawet poćwiczę rysowanie ;)

Sophie: :twisted:

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2012-10-10, 02:17   

A ja coś mam! Otóż Aneta w swej naiwności dopuściła mnie do swoich notatek. I oto efekty:

https://www.facebook.com/...=1&l=67dbc91867

W tym zdjęcia notatek do drugiego tomu ;-) Także nie próżnowałam, myślałam o wszystkim, teraz przerobię to na mikrofilmy i będę szmuglować. Jeszcze nie wiem skąd dokąd, ale sama świadomość, że mogę napawa mnie niezdrową radością XD

To są właśnie rzeczy

Odpowiedz do tematu