Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ghost Rider
Autor Wiadomość
hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2012-04-10, 07:49   Ghost Rider

Ghost Rider – amerykańsko-australijski film akcji z 2007r. Jest to ekranizacja przygód Ghost Ridera na podstawie komiksów Marvel Comics.

Opis fabuły:

Motocyklista-kaskader Johnny Blaze, w którego wcielił się Nicolas Cage, zawiera pakt z diabłem, dość przypadkowo podpisując krwią cyrograf i oddając mu duszę w zamian za życie (wyleczenie umierającego ojca). Po kilku latach Mefistofeles żąda od Johnny'ego wypełnienia umowy. Obiecuje uwolnić jego duszę, gdy ten jako tytułowy Ghost Rider, przeszkodzi Blackheart'owi w zdobyciu cyrografu z San Venganza i odeśle go z powrotem do piekła.

Piszę o tym filmie ze względu na to iż wczoraj była jego kolejna powtórka, a jego kontynuacja Ghost Rider: Spirit of Vengeance pojawi się w kinach już 13 kwietnia 2012r. i to w wersji 3D.

http://www.youtube.com/watch?v=XoNj71Jytr0

Film mi się podobał. Ze względu na uwielbianego przeze mnie Nicolasa Cage, za świetne efekty specjalne (wygenerowana komputerowo czaszka Ghost Ridera wykonana została w oparciu o trójwymiarowe zdjęcie rentgenowskie czaszki Nicolasa Cage'a) i wspaniałe motory. Jak to powiedziała Pani Jadowska – prościacki film dla wilkołaków, ale mi się akurat takie podobają.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2012-04-10, 08:26   

A mi się film średnio podobał. Efekty, owszem, były fajne, można było się pośmiać i w ogóle. Mimo wszystko było jakoś tak płytko, a już na pewno fabularnie. Naprawdę wiele po tym filmie się nie spodziewałam, ale żeby chociaż w jakiś przyzwoity sposób mnie zabawił (bez skojarzeń). Szczegółów nie pamiętam, bo było to parę lat wstecz, ale wiem, że pozostawił po sobie uczucie niedosytu.
Dlatego też drugą część obejrzę, ale bez szału, poczekam aż będzie na DVD.

mati90 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2016-06-29, 16:39   

Film dobry, fajne efekty zarówno w pierwszej jak i drugiej części i oczywiscie moj ulubiony aktor Nicolas Cage.

Odpowiedz do tematu