Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie wydanie
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2012-05-27, 14:03   Polskie wydanie

Ile to już czasu minęło od premiery na Krawędzi? Tymczasem o kontynuacji nic nie słychać u wydawcy. Zaczyna mnie to martwić, jednak jakby nie patrzeć dwa pierwsze tomy Kate, czy nawet Mercy poszły im dość sprawnie i całkiem szybko jak na Fabrykę. Tymczasem o Bayou Moon ani widu ani słychu. Może trzeba by by zacząć dręczyć fabrycznych? :twisted:

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2012-05-27, 16:39   

Raczej prędko tego nie ujrzymy. Pewnie dopiero po premierze Magic Slays, czyli dopiero w przyszłym roku, a może i po końcu świata. Ale dręczyć Fabrycznych można zawsze i wszędzie, może się pośpieszą. Trzeba pokazać zainteresowanie. :-P

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2012-05-27, 17:50   

Proszę bardzo, ja rozpoczęłam dręczenie Fabryki na fejsie - zdaje się że to najlepsze miejsce do komunikacji z nimi.

Zachęcam do przyłączenia się do dręczenia

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

destrakszyn: Ech, też bym podręczyła, ale nie mam fejsbuka...

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Jareczka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-01, 22:49   

Ja mogę zapytać o plany jedną panią od nich z marketingu :) Bo póki co w zapowiedziach nic nie widać niestety...

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2012-07-02, 08:04   

A to ani nie będziemy narzekać, ani nie będziemy się przed tym wzbraniać ;-)
Co jakiś czas na fejsie Fabryki pojawia się pytanie ogólne o to, co dalej z Iloną Adrews, no i jak na razie niestety wszystko spadło na 2013 rok, więc gdyby dało radę uzyskać jakieś konkrety - a może jest nadzieja na wcześniejszą premierę? - to byłoby super.

PS. A ja Cię kojarzę z tego Twojego, jak go określiłaś "śmiesznego", bloga :-D

Jareczka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-02, 21:17   

Zapytanie wysłałam :) Dam znać jak dostanę jakąś odpowiedź.

O kurczę! Na prawdę? Ciesze się bardzo <hahaha jestem słaaawnaaaaa ;)> Mam nadzieję, że moje opinie są jakoś znośne. Bo wiadomo do prawdziwego recenzenta to mi no... trochę brakuje ;)

Oksa: A kimże ten prawdziwy recenzent niby jest? Wyrażasz swoją opinię i pomagasz w wyborze książki, koniec kropka ;-)

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2014-09-10, 13:54   

Data wydania: październik 2014

Pradawna magia jest wygłodniała. Jeśli nie będziesz uważać, pochłonie i ciebie. Gdy skrzyżują się ścieżki Williama i Cerise, polecą iskry, tych dwoje musi jednak podjąć współpracę, by odnieść sukces i… przeżyć. Przed Wami „Księżyc nad Rubieżą“, druga część trylogii „Na krawędzi“.

Super, nareszcie. Najpierw z jakiegoś powodu nie sięgnęłam wcześniej po Bayou Moon - najpierw było mi jakoś nie po drodze i w zasadzie nie wiem, dlaczego po to nie sięgnęłam, a potem zwlekałam, czekając na wydanie po polsku, gdy już wiadomo było, że się pojawi. Tak więc: wreszcie! Wreszcie zobaczę, co los szykuje dla Willa i jak tam mają się chłopcy (mam nadzieję). Poza tym zgadzam się z tym, co Anne napisała na facebooku - okładka jest dużo lepsza niż oryginalna, bez tego majaczącego w tle twardziela. :-D

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2014-09-12, 20:54   

Ostatnio jakoś mam pecha do książek i na same niewypały trafiam, wiec możecie się tylko domyślać jak bardzo czekam na ten tom. Ilona jak dotąd mnie nie rozczarowała i książkę można w ciemno kupować ponieważ wiadomo, że będzie świetna. Naprawdę nie mogę się już doczekać polskiego wydania. :-)

Co do okładki to tak jak napisałam na fejsie. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ten gościu w tle zniknął i pojawiły się jakże urocze krzaczory. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu