Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze zetknięcie z serią
Autor Wiadomość
scarlett 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
Evocator

Wysłany: 2011-01-24, 18:10   

MoÂ?na Â?ciÂ?gn??Â?am zÂ?ego ebooka :oops: . Ale trzecia cz??Â??? tak mi si?? spodobaÂ?a Â?e zacz??Â?am "po boÂ?emu" od poczÂ?tku.
W sumie nie jestem taka stara mog?? poczeka?? jakieÂ? 15 lat na brata twojego chÂ?opaka ;-)

Let_Me_In
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 15:57   

A nie zorientowaÂ?aÂ? si?? Â?e coÂ? nie tak???
Ja tak miaÂ?am z Bractwem C.S., zaczeÂ?am czyta?? kawaÂ?ek przetÂ?umaczonego przewodnika, ale p??Â?niej wpisaÂ?am w google i wyswietliÂ?a mi si?? poprawna pierwsza cz??Â???.
Nie moglabym zaczÂ??? czyta?? jakiejkowiek seri jeÂ?li nie przeczytaÂ?abym 1 cz??Â?ci.

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 16:32   

Scarlett napisał/a:
MoÂ?na Â?ciÂ?gn??Â?am zÂ?ego ebooka :oops: . Ale trzecia cz??Â??? tak mi si?? spodobaÂ?a Â?e zacz??Â?am "po boÂ?emu" od poczÂ?tku.
W sumie nie jestem taka stara mog?? poczeka?? jakieÂ? 15 lat na brata twojego chÂ?opaka ;-)

Nie jestem pewna czy to dobry pomysÂ?, jego brat jest na prawd?? paskudny ;D
Ja opowieÂ?ci z narni zacz??Â?am czyta?? od piÂ?tej cz??Â?ci, ale si?? zorientowaÂ?am Â?e coÂ? tu jest nie tak xD

Yennefer 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2011-03-23, 15:45   

JeÂ?eli chodzi o moje poczÂ?tki z Mercy, to trafiÂ?am na niÂ? w idealnym momencie. Po fazie na ksiÂ?Â?ki z wszelkim krwiopijcami, tymi wszystkimi przeci??tnymi nastolatkami, kt??re przestajÂ? by?? takie przeci??tne gdy spotkajÂ? tego jedynego, miaÂ?am serdecznie doÂ??? zagranicznej fantastyki, a w kaÂ?dym razie tej, kt??ra teraz bije rekordy popularnoÂ?ci. TkwiÂ?am w tej niech??ci do wsp??Â?czesnej literatury, aÂ? trafiÂ?am na Mercy. Musz?? przyzna??, Â?e jedynÂ? rzeczÂ? motywujÂ?cÂ? mnie do jej przeczytania, byÂ? fakt, Â?e zostaÂ?a wydana przez Fabryk?? SÂ???w. To wydawnictwo specjalizuje si?? akurat w tym rodzaju fantastyki, kt??ry lubi?? najbardziej, wi??c stwierdziÂ?am, Â?e co mi szkodzi. No i si?? nie zawiodÂ?am. PierwszÂ? rzeczÂ?, kt??ra trafiÂ?a wprost do mojego serca, byÂ?a fantastyczna narracja. Mercy jest z gatunku bohaterek, kt??ry lubi?? najbardziej - ma dziewczyna charakter, potrafi broni?? swoich racji, nigdy nie pozostaje bierna. Humor ksiÂ?Â?ki r??wnieÂ? jest ogromnym plusem.

mikjam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-30, 21:26   

Ja jakoś długo nie mogłam się przekonać do Mercy... Po pierwsze - no nie lubię trójkątów, a wszystkie książki reklamowane były trójkątem Mercy-Adam-Samuel, a po drugie jakoś mi ta kobieta-mechanik-kojot nie pasowała za nic. No ale skusiłam się w końcu jakiś czas temu i nie żałuję :D Przeczytałam wszystkie 7 części (serię Alpha&Omega przeczytałam już wcześniej) i może na samym szczycie listy ulubionych książek u mnie ta seria nie wylądowała, ale plasuje się dosyć wysoko. Mercy chyba nie da się nie lubić :D

Odpowiedz do tematu