Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat antykryzysowy dla zleceniobiorców kart ID.
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Red Blooded Woman

Wysłany: 2010-02-14, 15:19   

Uwaga - Loleczka musiaÂ?a si?? niestety wycofa?? z robienia kart ID. To oznacza, Â?e u WilkoÂ?ak??w i Nieludzi zwolniÂ?y si?? postacie do wzi??cia - Kto pierwszy ten lepszy ;)

Ponawiam takÂ?e swoje pytanie na kt??re nie dostaÂ?am odpowiedzi:

Cytat:
do wojowniczki i kresi - czy dogadaÂ?yÂ?cie si?? jakoÂ? w sprawie Leah czy zdajecie si?? na mnie w kwestii rozsÂ?dzenia? Bo zauwaÂ?yÂ?am Â?e z postu zaklepujÂ?cego wojowniczki zniknÂ? wpisy o Leah. A karta zrobiona przez kresi?? czeka na akcepta. I nie wiem czy ma czeka?? aÂ? wojowniczka zamieÂ?cie swojÂ?, czy moÂ?e mog?? jÂ? juÂ? wydzieli??.

Informuj?? takÂ?e, Â?e obecnie czekajÂ?ce na akcepta karty ID jeszcze troch?? poczekajÂ? - do ko??ca tego miesiÂ?ca. Chc?? Â?eby zatwierdzanie ich byÂ?o sprz??Â?one z pojawianiem si?? miesi??cznego zestawienia Waszych Punkt??w ZasÂ?ug. Akceptowanie ich r??wnoczeÂ?nie z tworzeniem nowego rankingu b??dzie dla mnie Â?atwiejsze. Szybciej i sprawniej policz?? Wasze punkty. Zatem bardzo was prosz?? o cierpliwoÂ??? ;)

“…and put a kitchen chair in the boot, which presumably he brought along to have a bit of a sit down because murder can actually be, you know, quite exhausting.”

I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Kometa 
Red Blooded Woman

Wysłany: 2010-05-18, 22:32   

PorzÂ?dki robi??.

Prosz?? Â?ebyÂ?cie sprawdzili czy dobrze obliczyÂ?am wasze punkty zasÂ?ug, oraz czy dobrze podlinkowaÂ?am i podpisaÂ?am postacie na listach wilkoÂ?ak??w i wampir??w. NieludÂ?mi zajm?? si?? lada dzie??.

Zresetowaniu ulegnÂ? wasze "zaklepywania", bo juÂ? si?? w tym pogubiÂ?am. Prosz?? Was Â?ebyÂ?cie od tej pory zaklepywali sobie po jednej postaci i dopiero kiedy oddacie jej kart?? do zatwierdzenia zaklepywali sobie kolejnÂ?. Bardzo by mi to uÂ?atwiÂ?o Â?ycie :)

Jest konkurs na kart?? Mercy: http://mercythompson.pl/viewtopic.php?p=5884#5884

Kresia bardzo prosz?? Â?ebyÂ? zaj??Â?a si?? widokiem kart wampir??w.

“…and put a kitchen chair in the boot, which presumably he brought along to have a bit of a sit down because murder can actually be, you know, quite exhausting.”

To są właśnie rzeczy

Kometa 
Red Blooded Woman

Wysłany: 2010-07-10, 23:35   

Informuj?? ze konkurs na kart?? Mercy wgraÂ?a Hazaja (sic! znowu! czyÂ?by narodziÂ? nam si?? konkursowy wymiatacz?), ale Loleczka r??wnieÂ? za samo stani??cie do rywalizacji dostaÂ?a punkcik. UaktualniÂ?am ranking - prosz?? zainteresowanych Â?eby sprawdzili czy dobrze wszystko podopisywaÂ?am.

wi??kszoÂ??? dziaÂ???w powoli wyczerpuje si?? z postaci, na dniach mam nadzieje otworzy?? te z LudÂ?mi i Innymi, Â?ebyÂ?cie mieli zaj??cie ;)

Mam teÂ? punkty do rozdania za p??Â?darmo - mianowicie chodzi o poprawianie juÂ? istniejÂ?cych kart ID i aktualizowanie ich (wkr??tce wychodzi Iron Kissed na polskim rynku). Jeszcze nie wymysliÂ?am systemu jak to sprawnie przeprowadzi??, ale licz?? Â?e moÂ?e b??dziecie mie?? jakieÂ? sugestie ;)

Chyba tyle na chwil?? obecnÂ?.

To są właśnie rzeczy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi