Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:50
Mam talent
Autor Wiadomość
Majster 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2010-11-03, 07:22   

Lubi? ogl?da? castingi, regularne wydania s? zbyt wyre?yserowane i to je zabija. Poza tym w jury przewa?aj? osoby zwi?zane z muzyk?, to przek?ada si? na program gdzie wokali?ci s? nadreprezentowani. Do nast?pnych etapów przechodz? osoby które "?rednio" podobaj? si? wszystkim, bo o dalszym przej?ciu rozstrzyga g?osowanie, to niweluje oryginalnych wykonawców, odsiewa wyj?tkowe lub niszowe pomys?y. To chyba najwi?ksza i pierworodna wada wi?kszo?ci du?ych produkcji skierowanych do mas. Ale castingi s? moim zdaniem niez?e.

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2010-11-03, 16:42   

Oto uczestnicy 3 półfinału:

Krakowska Szkoła Wushu
taneczno-teatralny zespół Iskierka
mim Jim Williams
grupa The Prisoners
Paweł Paprocki
wokalny zespół Mocha
tancerze Ania i Jacek
Piotr Lisiecki
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Majster 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2010-11-03, 18:49   

O kurcze, rzeczywi?cie chyba musz? obejrze? co? oprócz castingów, bo na li?cie któr? do??czy?a? chyba z po?owa uczestników nie ?piewa ;-)

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-11-03, 18:54   

kara663 napisał/a:
Krakowska Szko?a Wushu
taneczno-teatralny zespó? Iskierka
mim Jim Williams
grupa The Prisoners
Pawe? Paprocki
wokalny zespó? Mocha
tancerze Ania i Jacek
Piotr Lisiecki
Z Tych wszystkich to tylko kojarz? zespó? Mocha i Iskierk?. Tego mima powinnam pami?ta? ale nie mog? go sobie przypomnie?.... A to wszystko przez Was bo zamiast ogl?da? to pisa?am z Wami :-P I u?wiadomi mnie kto? kto to Piotr Lisiecki?

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2010-11-03, 21:28   

Sophie napisał/a:
I uświadomi mnie ktoś kto to Piotr Lisiecki?

On chyba grał na gitarze i śpiewał w duecie z jakąś kobietą, ale potem ich rozdzielili i został sam.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 22:04   

No mog? powiedzie?, ?e jestem zadowolona z wyników dzisiejszego pó?fina?u.. Ania i Jacek ta?czyli zaje***cie :-D te? chcia?abym by? tak podrzucana ;) Piotr Lisiecki.. nie mam wyrobionego zdania, g?os ?adny...:-) hmm.. Pawe? Paprocki s?odki dzieciak.. niesamowicie ?piewa po francusku.. ale wydaje mi si?, ?e gdyby przerzuci? si? na polskie utwory nie by?oby to takie czaruj?ce.. :-)

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-11-06, 22:08   

ma?y Pawe? ?piewa? ?licznie, ale moim zdaniem jeszcze jest za m?ody na taki program. A i tak za du?o jest wokalistów w programie ju?. Nie wybrali m?odego tylko dlatego, ?e wtedy wszyscy pó?finali?ci byliby wokalistami. A wyst?p Ani i Jacka nie podoba? mi si?.

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 22:13   

Wszystko zale?y od gustu.. ale dzisiaj nie by?o za bardzo w kim wybiera?..np grupa The Prisoners Ci go?cie strasznie mnie wkurzali szczególnie ten ?ysy, który by? ju? MT... sam jego u?miech jest dla mnie irytuj?cy.. a zespo?u Mocha nie by?am w stanie s?ucha?.. niemi?e doznanie dla b?benków s?uchowych..

Anne6
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-07, 09:16   

Lisiecki moim zdaniem przeszed? dalej zas?u?enie poniewa? jak dla mnie ma ?wietny g?os. Niestety w jego przypadku musz? si? zgodzi? z wypowiedzi? Kuby i napisa?, ?e u nas si? zmarnuje. Polska to taki kraj gdzie ludzie z talentem nie zrobi? kariery i grozi im ?piewanie dennych pioseneczek jakich pe?no w radiu.
Co do tej pary która ta?czy?a to niestety mi si? nie podoba?o. Nie jestem zwolenniczk? czego? takiego i z regu?y jestem negatywnie nastawiona.
Te trzy laski na ko?cu zupe?nie zmasakrowa?y piosenk? któr? sobie wybra?y. Ju? na samym pocz?tku nie bardzo mi si? podoba?y i cieszy mnie to, ?e dalej nie przesz?y.
Napisz? co? jeszcze o tym dzieciaku poniewa? on wzbudza? sporo emocji w?ród ludzi. Dzieciak ?piewa? s?odko i jego wyst?p móg? si? podoba? ale zdecydowanie jest dla niego za wcze?nie. On ma jeszcze sporo czasu aby co? osi?gn?? i co? mi si? wydaje, ?e w?a?nie tak si? stanie.

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-11-13, 21:10   

Z dzisiejszego odcinka (jak na razie) najbardziej podoba? mi si? wyst?p ma?ego J?drzeja. Troch? za m?ody na ten program ale chcia?abym, ?eby przeszed?. ?wietnie ta?czy?. Piosenkarzy jest za wielu wi?c ?aden nie powinien przej?? (przynajmniej z tych, którzy dotychczas wyst?pili). Jeszcze ta m?odziutka Rosjanka mia?a ciekawy wyst?p.

A wypowiedzi Foremniakowej mnie dobijaj?.

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 18:20   

Sophie mnie te? wypowiedzi Foremniakowej dobijaj?.. a szczególnie jak zaczyna swoje wywody.. :-/ J?drek faktycznie ?wietnie ta?czy?, ale ma jeszcze czas, jak na 8latka to osi?gn?? ju? du?y sukces. Nie by?o jaki? rewelacyjnych wyst?pów, wi?c by?o pewne, ?e ten od rege przejdzie..

Shane 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-12-05, 17:40   

Ogl?dam, przyznaj? si? :) Niestety fina? by? ?enuj?cy - 8 wyst?pów ?piewaj?cyh. Na 10! Do tego ta dziewczynka, która wygra?a.. No r?ce opadaj?. Mi si? w ogóle nie podoba jak ta ma?a ?piewa. I mam wra?enie, ?e w wielu miejscach fa?szowa?a. Ja chcia?am ?eby wygra? Piotr Licieski. Ch?opak jest magiczny. I s?odki ;) Pos?uchajcie sobie jego piosenek: Giving In, Mad World i Hidden Heart. Moje ulubione utwory wykonywane przez niego ;P S?ucha?am te? piosenek jego z t? dziewczyn?, z któr? przyszed? na casting i musz? powiedzie?, ?e jak s?ucha?am ich utworów to czeka?am tylko, a? ona sko?czy ?piewa? i on zacznie.
Najwi?kszy minus tego programu to Foremniak. No ja nie mog? s?ucha? taj kretynki. Mam wra?enie, ?e ona zda?a sobie spraw?, ?e ten program nie jest o niej postanowi?a zrobi? wszystko by zwróci? na siebie uwag?. Nie mog? na ni? patrze?..
Najwi?kszy plus tego pprogramu to duet Prokop-Ho?ownia. Uwielbiam ich ;P

Blair_Haywood
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 20:59   

Mam Talent to naprawd? mi?y sposób na sp?dzenie wieczoru, ale najlepszy jest podczas eliminacji bo wtedy jest najbardziej spontaniczny. Chocia? jak dla mnie to mogliby ograniczy? troch? ilo?? osób ?piewaj?cych, bo jak tak dalej pójdzie to w której?tam edycji zamieni si? w Idola zamiast znajdywa? oryginalne talenty. :-)

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-01-12, 21:07   

Blair_Haywood napisał/a:
jak tak dalej pójdzie to w której?tam edycji zamieni si? w Idola zamiast znajdywa? oryginalne talenty. :-)
Nie b?d? ju? mieli okazji ograniczy? ilo?ci ?piewaj?cych. Nie b?dzie kolejnej edycji Mam talent (przynajmniej tak dowiedzia?am si? z pewnych ?róde? xP ), zamiast tego b?dzie nowy program X Factor (czy jako? tak). Co? na zasadzie MT ale tylko dla ?piewaj?cych.
Troch? szkoda. Ch?tnie obejrza?abym kolejna edycj? MT.

anay
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 17:23   

Nie b?dzie "Mam Talent"? Lipa. To wychodzi na to ?e teraz pojawi? si? trzy czy cztery programy muzyczne. Ok, nie powiem ?e nie lubi? s?ucha? jak niektórzy ?piewaj? czy graj? na instrumentach. Ale co z innymi, z tymi co wspaniale ta?cz?, graj? (chodzi mi o gr? aktorsk?), czy posiadaj? inny wspania?y i niezwyk?y talent. To niesprawiedliwe

Odpowiedz do tematu