Gavran Forum
Forum wielbicieli fantastyki.

Opowieści ze świata wilkołaków - Seeing Eye

hlukaszuk - 2011-11-30, 13:13
Temat postu: Seeing Eye
Nawet fajne opowiadanko. Dowiadujemy się z niego, nie o świecie wilkołaków a o świecie czarownic. Do tej pory w Książkach Patrycji pojawiały się złe, potężne czarownice lub czarownice na usługach stada, do sprzątania "baizlu". Szkoda tylko, że takie krótkie. Ponadto z Hunting Ground wywnioskowałam, że dojdzie w tym opowiadaniu do "wielkiej bitwy" a to były fajerwerki. :-P
Anonymous - 2011-12-03, 10:35

Ja czytałam to dosyć dawno temu, ale pamiętam, że opowiadanie zrobiło na mnie dobre wrażenie... czego niestety nie mogę powiedzieć o całej antologii, w której się znalazło - "Strange Brew" :roll:

Oprócz tego opowiadania nie czytałam jeszcze nic z serii Alpha i Omega, ale stwierdzam, że "Seeing Eye" zachęca by zapoznać się z resztą :-D

Oksa - 2011-12-03, 17:52

No to zdecydowanie polecam Ci Ola przeczytanie opowiadania z "On the Prowl" o Annie i Charlesie, które rozpoczyna cykl Alpha i Omega. To jest jednak seria bardziej paranormal romance, ale i to nic nie znaczy w tym przypadku, bo warto przeczytać ;-)
hlukaszuk - 2013-09-17, 07:03

Na forum paranormalne romanse ukazała się informacja o tym, że owiany wcześniej tajemnicą nowy projekt Patrycji będzie pochodził ze świata Mercy. Bohaterami będą Moira i Tom. Moira strasznie mi się podobała więc już się cieszę i smucę jednocześnie, bo w Polsce się tego nie doczekamy.
Oksa - 2013-09-20, 10:30

Hmm, wydawało mi się, że ten owiany tajemnicą projekt, jak dobrze zrozumiałam na stronie Pati, to całkiem nowa historia ze świata Mercy, która zostanie najpierw przedstawiona w formie powieści graficznej, a następnie na jej podstawie zostanie wydana pełna powieść. Odnośnie książki poświęconej Tomie i Moirze też czytałam, ale czy gdzieś na forum paranormal podali źródło, skąd informacja, że ten projekt dotyczy właśnie ich? Jeszcze ich nie poznałam, ale opinie o nich w sieci są dość entuzjastyczne. :-) W sumie miałoby to sens, bo autorka zdaje się być najbardziej napalona na coś o właśnie tych bohaterach. :-P